SKA-1946 Saint Petersburg U21 VS Krylya Sovetov MHC U21
SKA-1946 Saint Petersburg U21 |
Krylya Sovetov MHC U21 |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
SKA-1946 Saint Petersburg U21 (T1) VS Krylya Sovetov MHC U21 (T2)
SKA-1946 Saint Petersburg U21
Krylya Sovetov MHC U21
Zaujímavé
SKA-1946 Saint Petersburg U21
- 67% (4 z 6) výhier mužstva SKA-1946 Saint Petersburg U21 nasvedčuje tomu, že Krylya Sovetov MHC U21 to nebude mať oproti tímu SKA-1946 Saint Petersburg U21 ľahké. Navyše SKA-1946 Saint Petersburg U21 má ešte výhodu domáceho prostredia.
- Až 4 zápasov tímu SKA-1946 Saint Petersburg U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 6 zápasov, to je až 67%.
Krylya Sovetov MHC U21
- 5 z celkového počtu 6 zápasov tímu Krylya Sovetov MHC U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 83%.
- Krylya Sovetov MHC U21 už 6 zápasov v rade neremízovali.
- Krylya Sovetov MHC U21 ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo pod hranicou 5.5 gólov.
H2H
- Z 30 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 24, čo je 80%.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Russia / MHL U21 / 2022/2023 | ||||||
16.11.2022 | 15:30 | Krylya Sovetov MHC U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 0:5 | 0:2,0:2,0:1 | |
15.11.2022 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 2:4 | 0:1,0:1,2:2 | |
12.10.2022 | 18:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 4:1 | 0:0,2:0,2:1 | |
11.10.2022 | 18:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 7:0 | 1:0,4:0,2:0 | |
Russia / MHL U21 / 2021/2022 | ||||||
15.03.2022 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 1:2ot | 1:0,0:1,0:0,0:1 | |
12.03.2022 | 11:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 5:3 | 1:0,2:2,2:1 | |
11.03.2022 | 17:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 5:4 | 2:1,2:1,1:2 | |
30.01.2022 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 2:1 | 0:0,2:1,0:0 | |
29.01.2022 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 2:5 | 1:2,1:2,0:1 | |
29.09.2021 | 18:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 1:0 | 0:0,0:0,1:0 | |
28.09.2021 | 18:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 2:0 | 1:0,0:0,1:0 | |
Russia / MHL U21 / 2020/2021 | ||||||
06.02.2021 | 11:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 5:4 | 2:0,2:3,1:1 | |
05.02.2021 | 17:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 1:2otps | 0:0,0:0,1:1,0:0,-:- | |
07.01.2021 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 0:2 | 0:0,0:0,0:2 | |
06.01.2021 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 0:3 | 0:0,0:0,0:3 | |
Russia / MHL U21 / 2019/2020 | ||||||
27.01.2020 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 3:2otps | 2:1,0:0,0:1,0:0,2:0 | |
26.01.2020 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 1:2ot | 0:0,1:0,0:1,0:1 | |
21.10.2019 | 18:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 5:1 | 1:0,0:1,4:0 | |
19.10.2019 | 12:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 4:2 | 1:0,3:1,0:1 | |
Russia / MHL U21 / 2018/2019 | ||||||
27.12.2018 | 17:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 4:3ot | 1:0,1:2,1:1,1:0 | |
26.12.2018 | 17:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 3:0 | 1:0,2:0,0:0 | |
28.09.2018 | 18:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 0:4 | 0:3,0:1,0:0 | |
27.09.2018 | 18:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 1:3 | 0:0,0:1,1:2 | |
Russia / MHL U21 / 2017/2018 | ||||||
14.03.2018 | 17:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 3:5 | 2:4,0:0,1:1 | |
11.03.2018 | 11:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 4:2 | 1:0,2:0,1:2 | |
10.03.2018 | 11:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 6:3 | 2:1,3:0,1:2 | |
11.12.2017 | 11:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 4:2 | 1:1,1:1,2:0 | |
10.12.2017 | 11:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
13.11.2017 | 17:30 | Krylya Sovetov MHC U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 2:4 | 1:2,1:1,0:1 | |
12.11.2017 | 11:00 | Krylya Sovetov MHC U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 1:3 | 1:1,0:1,0:1 |
SKA-1946 Saint Petersburg U21 |
24 - 5 - 1 |
Krylya Sovetov MHC U21 |
SKA-1946 Saint Petersburg U21
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
16.09.23 | 12:00 | Dynamo St.Petersburg U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 2:8 | 0:3,1:3,1:2 | |
15.09.23 | 17:30 | Dynamo St.Petersburg U21 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 2:1ot | 0:0,1:1,0:0,1:0 | |
11.09.23 | 18:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Almaz Cherepovets U21 | 6:2 | 1:1,3:1,2:0 | |
10.09.23 | 12:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Almaz Cherepovets U21 | 1:4 | 0:3,1:0,0:1 | |
08.09.23 | 18:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Loko Yaroslavl U21 | 6:4 | 3:0,1:2,2:2 | |
06.09.23 | 18:00 | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | Loko Yaroslavl U21 | 5:3 | 0:1,3:1,2:1 |
Krylya Sovetov MHC U21
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
17.09.23 | 12:00 | Almaz Cherepovets U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 2:0 | 0:0,2:0,0:0 | |
15.09.23 | 17:30 | Loko Yaroslavl U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 3:1 | 2:0,0:0,1:1 | |
11.09.23 | 18:00 | Atlanty Mytishchi U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
09.09.23 | 12:00 | Atlanty Mytishchi U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
05.09.23 | 16:00 | SKA-GUOR Karelia U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 2:3 | 1:2,1:0,0:1 | |
04.09.23 | 18:00 | SKA-GUOR Karelia U21 | Krylya Sovetov MHC U21 | 2:4 | 0:0,1:2,1:2 |
SKA-1946 Saint Petersburg U21
No match found
Krylya Sovetov MHC U21
No match found
Eastern Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 4 | -2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 18 | 11 | 8 | |
2. | Ladia Tolyatti U21 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 14 | 3 | 6 | |
3. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | -2 | 7 | 19 | 12 | 6 | |
4. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | 14 | 5 | |
5. | Tolpar Ufa U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 13 | 6 | 4 | |
6. | Tyumen Legion U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Oktan Perm U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
8. | Sputnik Almetievsk U21 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -8 | 7 | 15 | 1 | |
9. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -10 | 2 | 12 | 0 | |
10. | AKM-Novomoskovsk U21 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | -15 | 8 | 23 | 0 |
Eastern Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Avto Yekaterinburg U21 | 4 | 1 | 1 | 1 | -1 | 3 | 13 | 10 | 7 | |
2. | Omskye Yastreby U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 11 | 5 | |
3. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 10 | 4 | |
4. | Irbis Kazan U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 4 | |
5. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
6. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 7 | 9 | 2 | |
7. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 4 | -1 | 1 | 0 | 3 | -5 | 9 | 14 | 2 | |
8. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
9. | Kuznetskie Medvedi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 2 | 5 | 1 |
Western Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 | 5 | 4 | |
2. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 4 | |
3. | Kapitan Stupino U21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
5. | Taifun Primorsky Krai U21 | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -2 | 4 | 6 | 2 | |
6. | SKA-Varyagi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -6 | 4 | 10 | 1 | |
7. | Krylya Sovetov MHC U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
8. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | AKM U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
10. | SKA-GUOR Karelia U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 |
Western Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 6 | |
2. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
3. | Loko Yaroslavl U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 14 | 4 | |
4. | Mikhaylov Academy U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 7 | 2 | |
5. | Dynamo Moscow MHC U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 7 | 8 | 2 | |
6. | Dynamo St.Petersburg U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 6 | 8 | 2 | |
7. | MHC Spartak Moscow U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
9. | Almaz Cherepovets U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -9 | 3 | 12 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 4 | -2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 18 | 11 | 8 | |
2. | Avto Yekaterinburg U21 | 4 | 1 | 1 | 1 | -1 | 3 | 13 | 10 | 7 | |
3. | Ladia Tolyatti U21 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 14 | 3 | 6 | |
4. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 6 | |
5. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | -2 | 7 | 19 | 12 | 6 | |
6. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | 14 | 5 | |
7. | Omskye Yastreby U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 11 | 5 | |
8. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
9. | Loko Yaroslavl U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 14 | 4 | |
10. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 10 | 4 | |
11. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 | 5 | 4 | |
12. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 4 | |
13. | Irbis Kazan U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 4 | |
14. | Tolpar Ufa U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 13 | 6 | 4 | |
15. | Kapitan Stupino U21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
16. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
17. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
18. | Mikhaylov Academy U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 7 | 2 | |
19. | Dynamo Moscow MHC U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 7 | 8 | 2 | |
20. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 7 | 9 | 2 | |
21. | Dynamo St.Petersburg U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 6 | 8 | 2 | |
22. | MHC Spartak Moscow U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
23. | Tyumen Legion U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
24. | Oktan Perm U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
25. | Taifun Primorsky Krai U21 | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -2 | 4 | 6 | 2 | |
26. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 4 | -1 | 1 | 0 | 3 | -5 | 9 | 14 | 2 | |
27. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
28. | Atlanty Mytishchi U21 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
29. | Kuznetskie Medvedi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 2 | 5 | 1 | |
30. | SKA-Varyagi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -6 | 4 | 10 | 1 | |
31. | Krylya Sovetov MHC U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
32. | Sputnik Almetievsk U21 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -8 | 7 | 15 | 1 | |
33. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
34. | AKM U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
35. | SKA-GUOR Karelia U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 | |
36. | Almaz Cherepovets U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -9 | 3 | 12 | 0 | |
37. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -10 | 2 | 12 | 0 | |
38. | AKM-Novomoskovsk U21 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | -15 | 8 | 23 | 0 |
Eastern Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 4 | -2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 18 | 11 | 8 | |
2. | Ladia Tolyatti U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Tolpar Ufa U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Tyumen Legion U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Oktan Perm U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Sputnik Almetievsk U21 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -8 | 7 | 15 | 1 | |
9. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -10 | 2 | 12 | 0 | |
10. | AKM-Novomoskovsk U21 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | -15 | 8 | 23 | 0 |
Eastern Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Avto Yekaterinburg U21 | 4 | 1 | 1 | 1 | -1 | 3 | 13 | 10 | 7 | |
2. | Omskye Yastreby U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 10 | 4 | |
4. | Irbis Kazan U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
6. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
9. | Kuznetskie Medvedi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 2 | 5 | 1 |
Western Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 | 5 | 4 | |
2. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 4 | |
3. | Kapitan Stupino U21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Taifun Primorsky Krai U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | SKA-Varyagi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Krylya Sovetov MHC U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | AKM U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
10. | SKA-GUOR Karelia U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 |
Western Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 6 | |
2. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Loko Yaroslavl U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Mikhaylov Academy U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Dynamo Moscow MHC U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 7 | 8 | 2 | |
6. | Dynamo St.Petersburg U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 6 | 8 | 2 | |
7. | MHC Spartak Moscow U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Almaz Cherepovets U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 4 | -2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 18 | 11 | 8 | |
2. | Avto Yekaterinburg U21 | 4 | 1 | 1 | 1 | -1 | 3 | 13 | 10 | 7 | |
3. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 6 | |
4. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 4 | |
5. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 | 5 | 4 | |
6. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 10 | 4 | |
7. | Kapitan Stupino U21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
8. | MHC Spartak Moscow U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
9. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
10. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
11. | Dynamo Moscow MHC U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 7 | 8 | 2 | |
12. | Dynamo St.Petersburg U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 6 | 8 | 2 | |
13. | Kuznetskie Medvedi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 2 | 5 | 1 | |
14. | Sputnik Almetievsk U21 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -8 | 7 | 15 | 1 | |
15. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Loko Yaroslavl U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Mikhaylov Academy U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Almaz Cherepovets U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Tolpar Ufa U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Taifun Primorsky Krai U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | Atlanty Mytishchi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
24. | Irbis Kazan U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
25. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
26. | Tyumen Legion U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
27. | Ladia Tolyatti U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
28. | SKA-Varyagi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
29. | Omskye Yastreby U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
30. | Krylya Sovetov MHC U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
31. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
32. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
33. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
34. | Oktan Perm U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
35. | AKM U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
36. | SKA-GUOR Karelia U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 | |
37. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -10 | 2 | 12 | 0 | |
38. | AKM-Novomoskovsk U21 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | -15 | 8 | 23 | 0 |
Eastern Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Ladia Tolyatti U21 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 14 | 3 | 6 | |
3. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | -2 | 7 | 19 | 12 | 6 | |
4. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | 14 | 5 | |
5. | Tolpar Ufa U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 13 | 6 | 4 | |
6. | Tyumen Legion U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Oktan Perm U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
8. | Sputnik Almetievsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | AKM-Novomoskovsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Eastern Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Avto Yekaterinburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Omskye Yastreby U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 11 | 5 | |
3. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Irbis Kazan U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 4 | |
5. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 7 | 9 | 2 | |
7. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 4 | -1 | 1 | 0 | 3 | -5 | 9 | 14 | 2 | |
8. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Kuznetskie Medvedi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Western Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Kapitan Stupino U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
5. | Taifun Primorsky Krai U21 | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -2 | 4 | 6 | 2 | |
6. | SKA-Varyagi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -6 | 4 | 10 | 1 | |
7. | Krylya Sovetov MHC U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
8. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | AKM U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | SKA-GUOR Karelia U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Western Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
3. | Loko Yaroslavl U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 14 | 4 | |
4. | Mikhaylov Academy U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 7 | 2 | |
5. | Dynamo Moscow MHC U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Dynamo St.Petersburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | MHC Spartak Moscow U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
9. | Almaz Cherepovets U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -9 | 3 | 12 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ladia Tolyatti U21 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 14 | 3 | 6 | |
2. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | -2 | 7 | 19 | 12 | 6 | |
3. | Omskye Yastreby U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 11 | 5 | |
4. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | 14 | 5 | |
5. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
6. | Irbis Kazan U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 4 | |
7. | Tolpar Ufa U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 13 | 6 | 4 | |
8. | Loko Yaroslavl U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 14 | 4 | |
9. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
10. | Oktan Perm U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
11. | Tyumen Legion U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
12. | Taifun Primorsky Krai U21 | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -2 | 4 | 6 | 2 | |
13. | Mikhaylov Academy U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 7 | 2 | |
14. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 7 | 9 | 2 | |
15. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 4 | -1 | 1 | 0 | 3 | -5 | 9 | 14 | 2 | |
16. | Atlanty Mytishchi U21 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
17. | SKA-Varyagi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -6 | 4 | 10 | 1 | |
18. | Krylya Sovetov MHC U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
19. | Dynamo St.Petersburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Kuznetskie Medvedi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | Kapitan Stupino U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Sputnik Almetievsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
24. | AKM-Novomoskovsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
25. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
26. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
27. | Avto Yekaterinburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
28. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
29. | Loko-76 U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
30. | Dynamo Moscow MHC U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
31. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
32. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
33. | MHC Spartak Moscow U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
34. | AKM U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
35. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
36. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
37. | SKA-GUOR Karelia U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
38. | Almaz Cherepovets U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -9 | 3 | 12 | 0 |