Reaktor Nizhnekamsk U21 VS Loko-76 U21
Reaktor Nizhnekamsk U21 |
Loko-76 U21 |
not win --2--0---0
not lost --2--0---0
Reaktor Nizhnekamsk U21 (T1) VS Loko-76 U21 (T2)
Reaktor Nizhnekamsk U21
Loko-76 U21
Zaujímavé
Reaktor Nizhnekamsk U21
- Z celkového počtu 26 prehralo mužstvo Reaktor Nizhnekamsk U21 až 54% svojích zápasov. 14 prehraných zápasov nie je pre domácich veľmi dobrý ukazovateľ.
- Až 18 zápasov tímu Reaktor Nizhnekamsk U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 26 zápasov, to je až 69%.
- Reaktor Nizhnekamsk U21 už 4 zápasov v rade neremízovali.
Loko-76 U21
- Tím Loko-76 U21 odohral až 14 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 61% z celkového počtu 23 zápasov.
H2H
- 75% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 6 z 8 zápasov.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Russia / MHL U21 / 2023/2024 | ||||||
02.11.2023 | 16:30 | Loko-76 U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 3:6 | 0:0,1:3,2:3 | |
01.11.2023 | 16:30 | Loko-76 U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 7:1 | 0:0,5:0,2:1 | |
Russia / MHL U21 / 2022/2023 | ||||||
15.12.2022 | 16:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Loko-76 U21 | 6:3 | 1:3,4:0,1:0 | |
05.09.2022 | 17:30 | Loko-76 U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 3:2 | 0:1,2:1,1:0 | |
Russia / MHL U21 / 2021/2022 | ||||||
13.01.2022 | 15:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Loko-76 U21 | 6:3 | 1:1,1:0,4:2 | |
12.01.2022 | 11:30 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Loko-76 U21 | 1:6 | 0:0,0:2,1:4 | |
30.09.2021 | 18:00 | Loko-76 U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2:3 | 0:0,1:1,1:2 | |
29.09.2021 | 18:00 | Loko-76 U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 4:3 | 0:1,3:2,1:0 |
Reaktor Nizhnekamsk U21 |
4 - 0 - 4 |
Loko-76 U21 |
Reaktor Nizhnekamsk U21
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
26.11.23 | 11:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Ladia Tolyatti U21 | 4:6 | 2:0,2:4,0:2 | |
25.11.23 | 11:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Ladia Tolyatti U21 | 3:4 | 1:2,0:0,2:2 | |
18.11.23 | 11:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Tolpar Ufa U21 | 6:3 | 1:0,2:2,3:1 | |
16.11.23 | 16:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Avto Yekaterinburg U21 | 1:4 | 0:1,1:3,0:0 | |
08.11.23 | 16:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4:5ot | 3:2,1:1,0:1,0:1 | |
06.11.23 | 11:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 3:4 | 0:2,1:1,2:1 | |
02.11.23 | 16:30 | Loko-76 U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 3:6 | 0:0,1:3,2:3 | |
01.11.23 | 16:30 | Loko-76 U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 7:1 | 0:0,5:0,2:1 | |
29.10.23 | 10:00 | Ladia Tolyatti U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2:3 | 1:2,0:1,1:0 | |
28.10.23 | 12:00 | Ladia Tolyatti U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 0:2 | 0:1,0:0,0:1 | |
22.10.23 | 12:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2:7 | 0:3,2:3,0:1 | |
20.10.23 | 17:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Irbis Kazan U21 | 3:6 | 1:2,0:2,2:2 | |
08.10.23 | 11:30 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 3:5 | 2:0,1:1,0:4 | |
07.10.23 | 13:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 4:5ot | 0:0,1:3,3:1,0:1 | |
03.10.23 | 17:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Kuznetskie Medvedi U21 | 0:4 | 0:0,0:2,0:2 | |
02.10.23 | 17:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Kuznetskie Medvedi U21 | 1:6 | 1:3,0:2,0:1 | |
29.09.23 | 17:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Krasnoyarskie Rysi U21 | 2:4 | 1:1,1:0,0:3 | |
28.09.23 | 17:00 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | Krasnoyarskie Rysi U21 | 4:3 | 0:0,2:2,2:1 | |
22.09.23 | 17:00 | Chaika Nizhny Novgorod U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2:1 | 0:0,2:1,0:0 | |
20.09.23 | 16:00 | Irbis Kazan U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 5:6ot | 3:1,2:1,0:3,0:1 | |
16.09.23 | 10:00 | Tolpar Ufa U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 5:4 | 3:0,0:2,2:2 | |
13.09.23 | 15:30 | Avto Yekaterinburg U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2:1ps | 0:0,1:1,0:0,0:0,-:- | |
09.09.23 | 12:00 | Oktan Perm U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 4:6 | 2:3,2:2,0:1 | |
08.09.23 | 16:00 | Oktan Perm U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2:3 | 0:1,2:2,0:0 | |
05.09.23 | 14:00 | Tyumen Legion U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 6:3 | 1:1,2:2,3:0 | |
04.09.23 | 14:00 | Tyumen Legion U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 3:2 | 0:0,2:1,1:1 |
Loko-76 U21
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
27.11.23 | 16:00 | Sputnik Almetievsk U21 | Loko-76 U21 | 5:4 | 2:2,0:1,3:1 | |
25.11.23 | 11:00 | Sputnik Almetievsk U21 | Loko-76 U21 | 6:7ot | 2:5,2:0,2:1,0:1 | |
19.11.23 | 11:00 | Ladia Tolyatti U21 | Loko-76 U21 | 2:4 | 1:0,1:2,0:2 | |
18.11.23 | 11:00 | Ladia Tolyatti U21 | Loko-76 U21 | 2:3 | 1:2,0:1,1:0 | |
10.11.23 | 16:30 | Loko-76 U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 3:1 | 1:1,1:0,1:0 | |
09.11.23 | 16:30 | Loko-76 U21 | Snezhnye Barsy Astana U21 | 5:0 | 2:0,2:0,1:0 | |
02.11.23 | 16:30 | Loko-76 U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 3:6 | 0:0,1:3,2:3 | |
01.11.23 | 16:30 | Loko-76 U21 | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 7:1 | 0:0,5:0,2:1 | |
29.10.23 | 11:00 | Loko-76 U21 | Sputnik Almetievsk U21 | 6:0 | 2:0,2:0,2:0 | |
28.10.23 | 12:00 | Loko-76 U21 | Sputnik Almetievsk U21 | 3:4ps | 1:1,0:0,2:2,0:0,-:- | |
22.10.23 | 12:00 | Loko-76 U21 | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 1:5 | 0:0,0:4,1:1 | |
18.10.23 | 14:00 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | Loko-76 U21 | 1:4 | 0:2,0:1,1:1 | |
16.10.23 | 14:00 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | Loko-76 U21 | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
12.10.23 | 17:30 | Loko-76 U21 | Avto Yekaterinburg U21 | 5:0 | 3:0,1:0,1:0 | |
09.10.23 | 17:30 | Loko-76 U21 | Tolpar Ufa U21 | 4:3 | 0:1,3:1,1:1 | |
04.10.23 | 13:00 | Omskye Yastreby U21 | Loko-76 U21 | 4:1 | 0:0,3:1,1:0 | |
01.10.23 | 08:00 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Loko-76 U21 | 5:2 | 3:0,0:1,2:1 | |
25.09.23 | 17:30 | Loko-76 U21 | Omskye Yastreby U21 | 5:6ps | 1:1,2:1,2:3,0:0,-:- | |
22.09.23 | 17:30 | Loko-76 U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 5:3 | 2:0,2:0,1:3 | |
14.09.23 | 15:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Loko-76 U21 | 2:3ot | 0:0,0:2,2:0,0:1 | |
13.09.23 | 15:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Loko-76 U21 | 5:2 | 2:0,1:1,2:1 | |
08.09.23 | 17:30 | Loko-76 U21 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
05.09.23 | 17:30 | Loko-76 U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 5:6ps | 2:3,2:1,1:1,0:0,-:- |
Reaktor Nizhnekamsk U21
No match found
Loko-76 U21
No match found
Eastern Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 4 | -2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 18 | 11 | 8 | |
2. | Ladia Tolyatti U21 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 14 | 3 | 6 | |
3. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | -2 | 7 | 19 | 12 | 6 | |
4. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | 14 | 5 | |
5. | Tolpar Ufa U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 13 | 6 | 4 | |
6. | Tyumen Legion U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Oktan Perm U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
8. | Sputnik Almetievsk U21 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -8 | 7 | 15 | 1 | |
9. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -10 | 2 | 12 | 0 | |
10. | AKM-Novomoskovsk U21 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | -15 | 8 | 23 | 0 |
Eastern Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Avto Yekaterinburg U21 | 4 | 1 | 1 | 1 | -1 | 3 | 13 | 10 | 7 | |
2. | Omskye Yastreby U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 11 | 5 | |
3. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 10 | 4 | |
4. | Irbis Kazan U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 4 | |
5. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
6. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 7 | 9 | 2 | |
7. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 4 | -1 | 1 | 0 | 3 | -5 | 9 | 14 | 2 | |
8. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
9. | Kuznetskie Medvedi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 2 | 5 | 1 |
Western Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 | 5 | 4 | |
2. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 4 | |
3. | Kapitan Stupino U21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
5. | Taifun Primorsky Krai U21 | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -2 | 4 | 6 | 2 | |
6. | SKA-Varyagi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -6 | 4 | 10 | 1 | |
7. | Krylya Sovetov MHC U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
8. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | AKM U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
10. | SKA-GUOR Karelia U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 |
Western Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 6 | |
2. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
3. | Loko Yaroslavl U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 14 | 4 | |
4. | Mikhaylov Academy U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 7 | 2 | |
5. | Dynamo Moscow MHC U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 7 | 8 | 2 | |
6. | Dynamo St.Petersburg U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 6 | 8 | 2 | |
7. | MHC Spartak Moscow U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
9. | Almaz Cherepovets U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -9 | 3 | 12 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 4 | -2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 18 | 11 | 8 | |
2. | Avto Yekaterinburg U21 | 4 | 1 | 1 | 1 | -1 | 3 | 13 | 10 | 7 | |
3. | Ladia Tolyatti U21 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 14 | 3 | 6 | |
4. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 6 | |
5. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | -2 | 7 | 19 | 12 | 6 | |
6. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | 14 | 5 | |
7. | Omskye Yastreby U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 11 | 5 | |
8. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
9. | Loko Yaroslavl U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 14 | 4 | |
10. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 10 | 4 | |
11. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 | 5 | 4 | |
12. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 4 | |
13. | Irbis Kazan U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 4 | |
14. | Tolpar Ufa U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 13 | 6 | 4 | |
15. | Kapitan Stupino U21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
16. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
17. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
18. | Mikhaylov Academy U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 7 | 2 | |
19. | Dynamo Moscow MHC U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 7 | 8 | 2 | |
20. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 7 | 9 | 2 | |
21. | Dynamo St.Petersburg U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 6 | 8 | 2 | |
22. | MHC Spartak Moscow U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
23. | Tyumen Legion U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
24. | Oktan Perm U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
25. | Taifun Primorsky Krai U21 | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -2 | 4 | 6 | 2 | |
26. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 4 | -1 | 1 | 0 | 3 | -5 | 9 | 14 | 2 | |
27. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
28. | Atlanty Mytishchi U21 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
29. | Kuznetskie Medvedi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 2 | 5 | 1 | |
30. | SKA-Varyagi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -6 | 4 | 10 | 1 | |
31. | Krylya Sovetov MHC U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
32. | Sputnik Almetievsk U21 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -8 | 7 | 15 | 1 | |
33. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
34. | AKM U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
35. | SKA-GUOR Karelia U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 | |
36. | Almaz Cherepovets U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -9 | 3 | 12 | 0 | |
37. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -10 | 2 | 12 | 0 | |
38. | AKM-Novomoskovsk U21 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | -15 | 8 | 23 | 0 |
Eastern Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 4 | -2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 18 | 11 | 8 | |
2. | Ladia Tolyatti U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Tolpar Ufa U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Tyumen Legion U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Oktan Perm U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Sputnik Almetievsk U21 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -8 | 7 | 15 | 1 | |
9. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -10 | 2 | 12 | 0 | |
10. | AKM-Novomoskovsk U21 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | -15 | 8 | 23 | 0 |
Eastern Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Avto Yekaterinburg U21 | 4 | 1 | 1 | 1 | -1 | 3 | 13 | 10 | 7 | |
2. | Omskye Yastreby U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 10 | 4 | |
4. | Irbis Kazan U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
6. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
9. | Kuznetskie Medvedi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 2 | 5 | 1 |
Western Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 | 5 | 4 | |
2. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 4 | |
3. | Kapitan Stupino U21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Taifun Primorsky Krai U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | SKA-Varyagi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Krylya Sovetov MHC U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | AKM U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
10. | SKA-GUOR Karelia U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 |
Western Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 6 | |
2. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Loko Yaroslavl U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Mikhaylov Academy U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Dynamo Moscow MHC U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 7 | 8 | 2 | |
6. | Dynamo St.Petersburg U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 6 | 8 | 2 | |
7. | MHC Spartak Moscow U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Almaz Cherepovets U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 4 | -2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 18 | 11 | 8 | |
2. | Avto Yekaterinburg U21 | 4 | 1 | 1 | 1 | -1 | 3 | 13 | 10 | 7 | |
3. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 6 | |
4. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 4 | |
5. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 | 5 | 4 | |
6. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 10 | 4 | |
7. | Kapitan Stupino U21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
8. | MHC Spartak Moscow U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
9. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
10. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
11. | Dynamo Moscow MHC U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 7 | 8 | 2 | |
12. | Dynamo St.Petersburg U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 6 | 8 | 2 | |
13. | Kuznetskie Medvedi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 2 | 5 | 1 | |
14. | Sputnik Almetievsk U21 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -8 | 7 | 15 | 1 | |
15. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Loko Yaroslavl U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Mikhaylov Academy U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Almaz Cherepovets U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Taifun Primorsky Krai U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Tolpar Ufa U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | Atlanty Mytishchi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
24. | Irbis Kazan U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
25. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
26. | Ladia Tolyatti U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
27. | Tyumen Legion U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
28. | SKA-Varyagi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
29. | Omskye Yastreby U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
30. | Krylya Sovetov MHC U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
31. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
32. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
33. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
34. | Oktan Perm U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
35. | AKM U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
36. | SKA-GUOR Karelia U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 | |
37. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -10 | 2 | 12 | 0 | |
38. | AKM-Novomoskovsk U21 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | -15 | 8 | 23 | 0 |
Eastern Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Ladia Tolyatti U21 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 14 | 3 | 6 | |
3. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | -2 | 7 | 19 | 12 | 6 | |
4. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | 14 | 5 | |
5. | Tolpar Ufa U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 13 | 6 | 4 | |
6. | Tyumen Legion U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Oktan Perm U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
8. | Sputnik Almetievsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | AKM-Novomoskovsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Eastern Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Avto Yekaterinburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Omskye Yastreby U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 11 | 5 | |
3. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Irbis Kazan U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 4 | |
5. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 7 | 9 | 2 | |
7. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 4 | -1 | 1 | 0 | 3 | -5 | 9 | 14 | 2 | |
8. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Kuznetskie Medvedi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Western Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Kapitan Stupino U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
5. | Taifun Primorsky Krai U21 | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -2 | 4 | 6 | 2 | |
6. | SKA-Varyagi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -6 | 4 | 10 | 1 | |
7. | Krylya Sovetov MHC U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
8. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | AKM U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | SKA-GUOR Karelia U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Western Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
3. | Loko Yaroslavl U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 14 | 4 | |
4. | Mikhaylov Academy U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 7 | 2 | |
5. | Dynamo Moscow MHC U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Dynamo St.Petersburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | MHC Spartak Moscow U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
9. | Almaz Cherepovets U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -9 | 3 | 12 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ladia Tolyatti U21 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 14 | 3 | 6 | |
2. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | -2 | 7 | 19 | 12 | 6 | |
3. | Omskye Yastreby U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 11 | 5 | |
4. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | 14 | 5 | |
5. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
6. | Irbis Kazan U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 4 | |
7. | Tolpar Ufa U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 13 | 6 | 4 | |
8. | Loko Yaroslavl U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 14 | 4 | |
9. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
10. | Oktan Perm U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
11. | Tyumen Legion U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
12. | Taifun Primorsky Krai U21 | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -2 | 4 | 6 | 2 | |
13. | Mikhaylov Academy U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 7 | 2 | |
14. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 7 | 9 | 2 | |
15. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 4 | -1 | 1 | 0 | 3 | -5 | 9 | 14 | 2 | |
16. | Atlanty Mytishchi U21 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
17. | SKA-Varyagi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -6 | 4 | 10 | 1 | |
18. | Krylya Sovetov MHC U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
19. | Dynamo St.Petersburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Kuznetskie Medvedi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | Kapitan Stupino U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Sputnik Almetievsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
24. | AKM-Novomoskovsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
25. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
26. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
27. | Avto Yekaterinburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
28. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
29. | Loko-76 U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
30. | Dynamo Moscow MHC U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
31. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
32. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
33. | MHC Spartak Moscow U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
34. | AKM U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
35. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
36. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
37. | SKA-GUOR Karelia U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
38. | Almaz Cherepovets U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -9 | 3 | 12 | 0 |