Ladia Tolyatti U21 VS Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
Ladia Tolyatti U21 |
Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 |
not win --1--0---0
not lost --1--0---0
Ladia Tolyatti U21 (T1) VS Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 (T2)
Ladia Tolyatti U21
Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
Zaujímavé
Ladia Tolyatti U21
- 3 víťazstiev z celkového počtu 5 je veľmi dobrý ukazovateľ pre domáce mužsvo Ladia Tolyatti U21. 60% úspešnosť výhier domáceho mužstva svedčí o sile Ladia Tolyatti U21.
- Počet remíz tímu Ladia Tolyatti U21 je až 2 z celkového počtu 5 zápasov, čo je až 40%.
- Až 4 zápasov tímu Ladia Tolyatti U21 skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 5 zápasov, to je až 80%.
- Ladia Tolyatti U21 už 5 zápasov v rade neprehrali.
Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
- Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 vyhral 57% zápasov (z celkového počtu 7 vyhral 4 zápasov).
- Tím Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 odohral až 6 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 86% z celkového počtu 7 zápasov.
- Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 ťahá aktuálne sériu 5 zápasov v rade, v ktorých celkové skóre bolo nad hranicou 5.5 gólov.
H2H
- 63% vzájomných zápasov skončilo nad hranicou 5.5 bodov. To je 15 z 24 zápasov.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Russia / MHL U21 / 2022/2023 | ||||||
22.01.2023 | 11:00 | Ladia Tolyatti U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 1:7 | 0:1,0:3,1:3 | |
21.01.2023 | 11:00 | Ladia Tolyatti U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
04.01.2023 | 07:00 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Ladia Tolyatti U21 | 3:2otps | 1:0,1:1,0:1,0:0,-:- | |
03.01.2023 | 07:00 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Ladia Tolyatti U21 | 5:4ot | 1:0,0:2,3:2,1:0 | |
Russia / MHL U21 / 2021/2022 | ||||||
26.12.2021 | 07:00 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Ladia Tolyatti U21 | 1:4 | 1:0,0:0,0:4 | |
24.12.2021 | 12:30 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Ladia Tolyatti U21 | 2:5 | 0:1,1:2,1:2 | |
22.09.2021 | 15:00 | Ladia Tolyatti U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 5:2 | 3:0,1:1,1:1 | |
21.09.2021 | 12:00 | Ladia Tolyatti U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 6:2 | 2:2,3:0,1:0 | |
Russia / MHL U21 / 2020/2021 | ||||||
12.12.2020 | 11:00 | Ladia Tolyatti U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2:1ot | 0:1,0:0,1:0,1:0 | |
11.12.2020 | 11:00 | Ladia Tolyatti U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 4:2 | 0:0,1:0,3:2 | |
28.10.2020 | 12:30 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Ladia Tolyatti U21 | 4:3otps | 1:2,1:1,1:0,0:0,2:0 | |
27.10.2020 | 12:30 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Ladia Tolyatti U21 | 2:1ot | 0:1,1:0,0:0,1:0 | |
Russia / MHL U21 / 2019/2020 | ||||||
05.12.2019 | 14:00 | Ladia Tolyatti U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 4:5 | 0:1,1:2,3:2 | |
03.12.2019 | 14:00 | Ladia Tolyatti U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 3:5 | 0:1,2:3,1:1 | |
15.09.2019 | 08:00 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Ladia Tolyatti U21 | 5:1 | 1:0,2:0,2:1 | |
14.09.2019 | 08:00 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Ladia Tolyatti U21 | 4:2 | 0:2,3:0,1:0 | |
Russia / MHL U21 / 2018/2019 | ||||||
06.12.2018 | 15:30 | Ladia Tolyatti U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 3:1 | 0:0,1:1,2:0 | |
05.12.2018 | 15:30 | Ladia Tolyatti U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 4:3 | 2:0,0:3,2:0 | |
10.09.2018 | 13:30 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Ladia Tolyatti U21 | 4:1 | 0:1,2:0,2:0 | |
09.09.2018 | 08:00 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Ladia Tolyatti U21 | 4:1 | 1:1,2:0,1:0 | |
Russia / MHL U21 / 2017/2018 | ||||||
08.12.2017 | 15:30 | Ladia Tolyatti U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 3:5 | 0:1,1:1,2:3 | |
07.12.2017 | 15:30 | Ladia Tolyatti U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2:3 | 0:0,0:2,2:1 | |
09.09.2017 | 08:00 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Ladia Tolyatti U21 | 5:1 | 0:0,1:1,4:0 | |
08.09.2017 | 13:30 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Ladia Tolyatti U21 | 6:1 | 1:0,1:0,4:1 |
Ladia Tolyatti U21 |
7 - 5 - 12 |
Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 |
Ladia Tolyatti U21
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
22.09.23 | 15:00 | Ladia Tolyatti U21 | Omskye Yastreby U21 | 2:1ot | 1:1,0:0,0:0,1:0 | |
19.09.23 | 15:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Ladia Tolyatti U21 | 0:4 | 0:1,0:1,0:2 | |
17.09.23 | 13:00 | Snezhnye Barsy Astana U21 | Ladia Tolyatti U21 | 2:5 | 0:3,2:2,0:0 | |
08.09.23 | 15:00 | Ladia Tolyatti U21 | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 3:1 | 1:1,0:0,2:0 | |
05.09.23 | 15:00 | Ladia Tolyatti U21 | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 2:3ps | 1:1,1:1,0:0,0:0,-:- |
Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
22.09.23 | 17:30 | Loko-76 U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 5:3 | 2:0,2:0,1:3 | |
17.09.23 | 08:00 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Krasnoyarskie Rysi U21 | 7:3 | 1:1,2:1,4:1 | |
14.09.23 | 13:30 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | Kuznetskie Medvedi U21 | 6:2 | 1:0,3:0,2:2 | |
09.09.23 | 12:00 | Chaika Nizhny Novgorod U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 5:6ot | 1:0,2:2,2:3,0:1 | |
08.09.23 | 17:00 | Chaika Nizhny Novgorod U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 4:6 | 2:1,1:3,1:2 | |
05.09.23 | 16:00 | Irbis Kazan U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 4:1 | 1:0,1:0,2:1 | |
04.09.23 | 12:00 | Irbis Kazan U21 | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 3:5 | 0:3,0:1,3:1 |
Ladia Tolyatti U21
No match found
Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21
No match found
Eastern Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 4 | -2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 18 | 11 | 8 | |
2. | Ladia Tolyatti U21 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 14 | 3 | 6 | |
3. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | -2 | 7 | 19 | 12 | 6 | |
4. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | 14 | 5 | |
5. | Tolpar Ufa U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 13 | 6 | 4 | |
6. | Tyumen Legion U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Oktan Perm U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
8. | Sputnik Almetievsk U21 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -8 | 7 | 15 | 1 | |
9. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -10 | 2 | 12 | 0 | |
10. | AKM-Novomoskovsk U21 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | -15 | 8 | 23 | 0 |
Eastern Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Avto Yekaterinburg U21 | 4 | 1 | 1 | 1 | -1 | 3 | 13 | 10 | 7 | |
2. | Omskye Yastreby U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 11 | 5 | |
3. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 10 | 4 | |
4. | Irbis Kazan U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 4 | |
5. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
6. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 7 | 9 | 2 | |
7. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 4 | -1 | 1 | 0 | 3 | -5 | 9 | 14 | 2 | |
8. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
9. | Kuznetskie Medvedi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 2 | 5 | 1 |
Western Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 | 5 | 4 | |
2. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 4 | |
3. | Kapitan Stupino U21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
5. | Taifun Primorsky Krai U21 | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -2 | 4 | 6 | 2 | |
6. | SKA-Varyagi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -6 | 4 | 10 | 1 | |
7. | Krylya Sovetov MHC U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
8. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | AKM U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
10. | SKA-GUOR Karelia U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 |
Western Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 6 | |
2. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
3. | Loko Yaroslavl U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 14 | 4 | |
4. | Mikhaylov Academy U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 7 | 2 | |
5. | Dynamo Moscow MHC U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 7 | 8 | 2 | |
6. | Dynamo St.Petersburg U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 6 | 8 | 2 | |
7. | MHC Spartak Moscow U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
9. | Almaz Cherepovets U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -9 | 3 | 12 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 4 | -2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 18 | 11 | 8 | |
2. | Avto Yekaterinburg U21 | 4 | 1 | 1 | 1 | -1 | 3 | 13 | 10 | 7 | |
3. | Ladia Tolyatti U21 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 14 | 3 | 6 | |
4. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 6 | |
5. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | -2 | 7 | 19 | 12 | 6 | |
6. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | 14 | 5 | |
7. | Omskye Yastreby U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 11 | 5 | |
8. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
9. | Loko Yaroslavl U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 14 | 4 | |
10. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 10 | 4 | |
11. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 | 5 | 4 | |
12. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 4 | |
13. | Irbis Kazan U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 4 | |
14. | Tolpar Ufa U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 13 | 6 | 4 | |
15. | Kapitan Stupino U21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
16. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
17. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
18. | Mikhaylov Academy U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 7 | 2 | |
19. | Dynamo Moscow MHC U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 7 | 8 | 2 | |
20. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 7 | 9 | 2 | |
21. | Dynamo St.Petersburg U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 6 | 8 | 2 | |
22. | MHC Spartak Moscow U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
23. | Tyumen Legion U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
24. | Oktan Perm U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
25. | Taifun Primorsky Krai U21 | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -2 | 4 | 6 | 2 | |
26. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 4 | -1 | 1 | 0 | 3 | -5 | 9 | 14 | 2 | |
27. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
28. | Atlanty Mytishchi U21 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
29. | Kuznetskie Medvedi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 2 | 5 | 1 | |
30. | SKA-Varyagi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -6 | 4 | 10 | 1 | |
31. | Krylya Sovetov MHC U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
32. | Sputnik Almetievsk U21 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -8 | 7 | 15 | 1 | |
33. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
34. | AKM U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
35. | SKA-GUOR Karelia U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 | |
36. | Almaz Cherepovets U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -9 | 3 | 12 | 0 | |
37. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -10 | 2 | 12 | 0 | |
38. | AKM-Novomoskovsk U21 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | -15 | 8 | 23 | 0 |
Eastern Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 4 | -2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 18 | 11 | 8 | |
2. | Ladia Tolyatti U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Tolpar Ufa U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Tyumen Legion U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Oktan Perm U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Sputnik Almetievsk U21 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -8 | 7 | 15 | 1 | |
9. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -10 | 2 | 12 | 0 | |
10. | AKM-Novomoskovsk U21 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | -15 | 8 | 23 | 0 |
Eastern Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Avto Yekaterinburg U21 | 4 | 1 | 1 | 1 | -1 | 3 | 13 | 10 | 7 | |
2. | Omskye Yastreby U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 10 | 4 | |
4. | Irbis Kazan U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
6. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
9. | Kuznetskie Medvedi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 2 | 5 | 1 |
Western Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 | 5 | 4 | |
2. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 4 | |
3. | Kapitan Stupino U21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Taifun Primorsky Krai U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | SKA-Varyagi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Krylya Sovetov MHC U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | AKM U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
10. | SKA-GUOR Karelia U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 |
Western Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 6 | |
2. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Loko Yaroslavl U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Mikhaylov Academy U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Dynamo Moscow MHC U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 7 | 8 | 2 | |
6. | Dynamo St.Petersburg U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 6 | 8 | 2 | |
7. | MHC Spartak Moscow U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Almaz Cherepovets U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 4 | -2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 18 | 11 | 8 | |
2. | Avto Yekaterinburg U21 | 4 | 1 | 1 | 1 | -1 | 3 | 13 | 10 | 7 | |
3. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 6 | |
4. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 4 | |
5. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 | 5 | 4 | |
6. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 10 | 4 | |
7. | Kapitan Stupino U21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
8. | MHC Spartak Moscow U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
9. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
10. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
11. | Dynamo Moscow MHC U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 7 | 8 | 2 | |
12. | Dynamo St.Petersburg U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 6 | 8 | 2 | |
13. | Kuznetskie Medvedi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 2 | 5 | 1 | |
14. | Sputnik Almetievsk U21 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -8 | 7 | 15 | 1 | |
15. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Loko Yaroslavl U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Mikhaylov Academy U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Almaz Cherepovets U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Tolpar Ufa U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Taifun Primorsky Krai U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | Atlanty Mytishchi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
24. | Irbis Kazan U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
25. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
26. | Tyumen Legion U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
27. | Ladia Tolyatti U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
28. | SKA-Varyagi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
29. | Omskye Yastreby U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
30. | Krylya Sovetov MHC U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
31. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
32. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
33. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
34. | Oktan Perm U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
35. | AKM U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
36. | SKA-GUOR Karelia U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 | |
37. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -10 | 2 | 12 | 0 | |
38. | AKM-Novomoskovsk U21 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | -15 | 8 | 23 | 0 |
Eastern Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Ladia Tolyatti U21 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 14 | 3 | 6 | |
3. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | -2 | 7 | 19 | 12 | 6 | |
4. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | 14 | 5 | |
5. | Tolpar Ufa U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 13 | 6 | 4 | |
6. | Tyumen Legion U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Oktan Perm U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
8. | Sputnik Almetievsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | AKM-Novomoskovsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Eastern Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Avto Yekaterinburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Omskye Yastreby U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 11 | 5 | |
3. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Irbis Kazan U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 4 | |
5. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 7 | 9 | 2 | |
7. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 4 | -1 | 1 | 0 | 3 | -5 | 9 | 14 | 2 | |
8. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Kuznetskie Medvedi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Western Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Kapitan Stupino U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
5. | Taifun Primorsky Krai U21 | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -2 | 4 | 6 | 2 | |
6. | SKA-Varyagi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -6 | 4 | 10 | 1 | |
7. | Krylya Sovetov MHC U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
8. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | AKM U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | SKA-GUOR Karelia U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Western Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
3. | Loko Yaroslavl U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 14 | 4 | |
4. | Mikhaylov Academy U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 7 | 2 | |
5. | Dynamo Moscow MHC U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Dynamo St.Petersburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | MHC Spartak Moscow U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
9. | Almaz Cherepovets U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -9 | 3 | 12 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ladia Tolyatti U21 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 14 | 3 | 6 | |
2. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | -2 | 7 | 19 | 12 | 6 | |
3. | Omskye Yastreby U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 11 | 5 | |
4. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | 14 | 5 | |
5. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
6. | Irbis Kazan U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 4 | |
7. | Tolpar Ufa U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 13 | 6 | 4 | |
8. | Loko Yaroslavl U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 14 | 4 | |
9. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
10. | Oktan Perm U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
11. | Tyumen Legion U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
12. | Taifun Primorsky Krai U21 | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -2 | 4 | 6 | 2 | |
13. | Mikhaylov Academy U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 7 | 2 | |
14. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 7 | 9 | 2 | |
15. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 4 | -1 | 1 | 0 | 3 | -5 | 9 | 14 | 2 | |
16. | Atlanty Mytishchi U21 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
17. | SKA-Varyagi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -6 | 4 | 10 | 1 | |
18. | Krylya Sovetov MHC U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
19. | Dynamo St.Petersburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Kuznetskie Medvedi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | Kapitan Stupino U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Sputnik Almetievsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
24. | AKM-Novomoskovsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
25. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
26. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
27. | Avto Yekaterinburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
28. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
29. | Loko-76 U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
30. | Dynamo Moscow MHC U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
31. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
32. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
33. | MHC Spartak Moscow U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
34. | AKM U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
35. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
36. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
37. | SKA-GUOR Karelia U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
38. | Almaz Cherepovets U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -9 | 3 | 12 | 0 |