Russkie Vityazi Podolsk U21 VS Sakhalinskie Akuly U21
Russkie Vityazi Podolsk U21 |
Sakhalinskie Akuly U21 |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Russkie Vityazi Podolsk U21 (T1) VS Sakhalinskie Akuly U21 (T2)
Russkie Vityazi Podolsk U21
Sakhalinskie Akuly U21
Zaujímavé
Russkie Vityazi Podolsk U21
- 100% (1 z 1) výhier mužstva Russkie Vityazi Podolsk U21 nasvedčuje tomu, že Sakhalinskie Akuly U21 to nebude mať oproti tímu Russkie Vityazi Podolsk U21 ľahké. Navyše Russkie Vityazi Podolsk U21 má ešte výhodu domáceho prostredia.
- Až 1 zápasov tímu Russkie Vityazi Podolsk U21 skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 1 zápasov, to je až 100%.
Sakhalinskie Akuly U21
H2H
- Z 12 vzájomných zápasov vyhralo domáce mužstvo 7, čo je 58%.
- Až 25% vzájomných zápasov (3 z 12) skončilo remízou.
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 7 z 12 vzájomných zápasov, čo je 58%.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Russia / MHL U21 / 2021/2022 | ||||||
17.12.2021 | 17:00 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | Sakhalinskie Akuly U21 | 2:3ot | 0:1,2:1,0:0,0:1 | |
16.12.2021 | 17:00 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | Sakhalinskie Akuly U21 | 4:3 | 1:0,2:2,1:1 | |
28.09.2021 | 10:00 | Sakhalinskie Akuly U21 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1:2ot | 0:0,1:1,0:0,0:1 | |
27.09.2021 | 10:00 | Sakhalinskie Akuly U21 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1:5 | 0:2,0:3,1:0 | |
Russia / MHL U21 / 2020/2021 | ||||||
18.12.2020 | 17:00 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | Sakhalinskie Akuly U21 | 2:3otps | 0:0,0:0,2:2,0:0,0:2 | |
17.12.2020 | 17:00 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | Sakhalinskie Akuly U21 | 3:1 | 1:0,0:1,2:0 | |
20.09.2020 | 05:00 | Sakhalinskie Akuly U21 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1:5 | 1:3,0:1,0:1 | |
19.09.2020 | 05:00 | Sakhalinskie Akuly U21 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 2:6 | 0:2,1:2,1:2 | |
Russia / MHL U21 / 2019/2020 | ||||||
29.12.2019 | 11:00 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | Sakhalinskie Akuly U21 | 4:2 | 1:1,0:0,3:1 | |
28.12.2019 | 11:00 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | Sakhalinskie Akuly U21 | 1:2 | 0:0,1:1,0:1 | |
19.09.2019 | 10:00 | Sakhalinskie Akuly U21 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
18.09.2019 | 10:00 | Sakhalinskie Akuly U21 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 2:1 | 0:0,1:1,1:0 |
Russkie Vityazi Podolsk U21 |
7 - 3 - 2 |
Sakhalinskie Akuly U21 |
Russkie Vityazi Podolsk U21
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
04.09.22 | 13:00 | Russkie Vityazi Podolsk U21 | Taifun Primorsky Krai U21 | 8:0 | 4:0,0:0,4:0 |
Sakhalinskie Akuly U21
No match found
Russkie Vityazi Podolsk U21
No match found
Sakhalinskie Akuly U21
No match found
Eastern Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 4 | -2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 18 | 11 | 8 | |
2. | Ladia Tolyatti U21 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 14 | 3 | 6 | |
3. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | -2 | 7 | 19 | 12 | 6 | |
4. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | 14 | 5 | |
5. | Tolpar Ufa U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 13 | 6 | 4 | |
6. | Tyumen Legion U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Oktan Perm U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
8. | Sputnik Almetievsk U21 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -8 | 7 | 15 | 1 | |
9. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -10 | 2 | 12 | 0 | |
10. | AKM-Novomoskovsk U21 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | -15 | 8 | 23 | 0 |
Eastern Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Avto Yekaterinburg U21 | 4 | 1 | 1 | 1 | -1 | 3 | 13 | 10 | 7 | |
2. | Omskye Yastreby U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 11 | 5 | |
3. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 10 | 4 | |
4. | Irbis Kazan U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 4 | |
5. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
6. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 7 | 9 | 2 | |
7. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 4 | -1 | 1 | 0 | 3 | -5 | 9 | 14 | 2 | |
8. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
9. | Kuznetskie Medvedi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 2 | 5 | 1 |
Western Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 | 5 | 4 | |
2. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 4 | |
3. | Kapitan Stupino U21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
5. | Taifun Primorsky Krai U21 | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -2 | 4 | 6 | 2 | |
6. | SKA-Varyagi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -6 | 4 | 10 | 1 | |
7. | Krylya Sovetov MHC U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
8. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | AKM U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
10. | SKA-GUOR Karelia U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 |
Western Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 6 | |
2. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
3. | Loko Yaroslavl U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 14 | 4 | |
4. | Mikhaylov Academy U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 7 | 2 | |
5. | Dynamo Moscow MHC U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 7 | 8 | 2 | |
6. | Dynamo St.Petersburg U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 6 | 8 | 2 | |
7. | MHC Spartak Moscow U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
9. | Almaz Cherepovets U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -9 | 3 | 12 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 4 | -2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 18 | 11 | 8 | |
2. | Avto Yekaterinburg U21 | 4 | 1 | 1 | 1 | -1 | 3 | 13 | 10 | 7 | |
3. | Ladia Tolyatti U21 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 14 | 3 | 6 | |
4. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 6 | |
5. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | -2 | 7 | 19 | 12 | 6 | |
6. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | 14 | 5 | |
7. | Omskye Yastreby U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 11 | 5 | |
8. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
9. | Loko Yaroslavl U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 14 | 4 | |
10. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 10 | 4 | |
11. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 | 5 | 4 | |
12. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 4 | |
13. | Irbis Kazan U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 4 | |
14. | Tolpar Ufa U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 13 | 6 | 4 | |
15. | Kapitan Stupino U21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
16. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
17. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
18. | Mikhaylov Academy U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 7 | 2 | |
19. | Dynamo Moscow MHC U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 7 | 8 | 2 | |
20. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 7 | 9 | 2 | |
21. | Dynamo St.Petersburg U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 6 | 8 | 2 | |
22. | MHC Spartak Moscow U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
23. | Tyumen Legion U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
24. | Oktan Perm U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
25. | Taifun Primorsky Krai U21 | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -2 | 4 | 6 | 2 | |
26. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 4 | -1 | 1 | 0 | 3 | -5 | 9 | 14 | 2 | |
27. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
28. | Atlanty Mytishchi U21 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
29. | Kuznetskie Medvedi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 2 | 5 | 1 | |
30. | SKA-Varyagi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -6 | 4 | 10 | 1 | |
31. | Krylya Sovetov MHC U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
32. | Sputnik Almetievsk U21 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -8 | 7 | 15 | 1 | |
33. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
34. | AKM U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
35. | SKA-GUOR Karelia U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 | |
36. | Almaz Cherepovets U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -9 | 3 | 12 | 0 | |
37. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -10 | 2 | 12 | 0 | |
38. | AKM-Novomoskovsk U21 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | -15 | 8 | 23 | 0 |
Eastern Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 4 | -2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 18 | 11 | 8 | |
2. | Ladia Tolyatti U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Tolpar Ufa U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Tyumen Legion U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Oktan Perm U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Sputnik Almetievsk U21 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -8 | 7 | 15 | 1 | |
9. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -10 | 2 | 12 | 0 | |
10. | AKM-Novomoskovsk U21 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | -15 | 8 | 23 | 0 |
Eastern Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Avto Yekaterinburg U21 | 4 | 1 | 1 | 1 | -1 | 3 | 13 | 10 | 7 | |
2. | Omskye Yastreby U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 10 | 4 | |
4. | Irbis Kazan U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
6. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
9. | Kuznetskie Medvedi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 2 | 5 | 1 |
Western Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 | 5 | 4 | |
2. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 4 | |
3. | Kapitan Stupino U21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Taifun Primorsky Krai U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | SKA-Varyagi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Krylya Sovetov MHC U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | AKM U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
10. | SKA-GUOR Karelia U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 |
Western Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 6 | |
2. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Loko Yaroslavl U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Mikhaylov Academy U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Dynamo Moscow MHC U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 7 | 8 | 2 | |
6. | Dynamo St.Petersburg U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 6 | 8 | 2 | |
7. | MHC Spartak Moscow U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Almaz Cherepovets U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 4 | -2 | 3 | 0 | 0 | 7 | 18 | 11 | 8 | |
2. | Avto Yekaterinburg U21 | 4 | 1 | 1 | 1 | -1 | 3 | 13 | 10 | 7 | |
3. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 6 | |
4. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 10 | 4 | 4 | |
5. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 | 5 | 4 | |
6. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 10 | 4 | |
7. | Kapitan Stupino U21 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
8. | MHC Spartak Moscow U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
9. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | |
10. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 2 | 0 | 0 | 2 | -2 | -2 | 5 | 7 | 2 | |
11. | Dynamo Moscow MHC U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 7 | 8 | 2 | |
12. | Dynamo St.Petersburg U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 6 | 8 | 2 | |
13. | Kuznetskie Medvedi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -3 | 2 | 5 | 1 | |
14. | Sputnik Almetievsk U21 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -8 | 7 | 15 | 1 | |
15. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Loko Yaroslavl U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Mikhaylov Academy U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Almaz Cherepovets U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Tolpar Ufa U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Taifun Primorsky Krai U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | Atlanty Mytishchi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
24. | Irbis Kazan U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
25. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
26. | Tyumen Legion U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
27. | Ladia Tolyatti U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
28. | SKA-Varyagi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
29. | Omskye Yastreby U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
30. | Krylya Sovetov MHC U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
31. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
32. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
33. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
34. | Oktan Perm U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
35. | AKM U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
36. | SKA-GUOR Karelia U21 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | 1 | 4 | 0 | |
37. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -10 | 2 | 12 | 0 | |
38. | AKM-Novomoskovsk U21 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | -15 | 8 | 23 | 0 |
Eastern Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Loko-76 U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Ladia Tolyatti U21 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 14 | 3 | 6 | |
3. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | -2 | 7 | 19 | 12 | 6 | |
4. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | 14 | 5 | |
5. | Tolpar Ufa U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 13 | 6 | 4 | |
6. | Tyumen Legion U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Oktan Perm U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
8. | Sputnik Almetievsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | AKM-Novomoskovsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Eastern Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Avto Yekaterinburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Omskye Yastreby U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 11 | 5 | |
3. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Irbis Kazan U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 4 | |
5. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 7 | 9 | 2 | |
7. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 4 | -1 | 1 | 0 | 3 | -5 | 9 | 14 | 2 | |
8. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Kuznetskie Medvedi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Western Conference - Silver Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Kapitan Stupino U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
5. | Taifun Primorsky Krai U21 | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -2 | 4 | 6 | 2 | |
6. | SKA-Varyagi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -6 | 4 | 10 | 1 | |
7. | Krylya Sovetov MHC U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
8. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | AKM U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | SKA-GUOR Karelia U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Western Conference - Gold Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
3. | Loko Yaroslavl U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 14 | 4 | |
4. | Mikhaylov Academy U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 7 | 2 | |
5. | Dynamo Moscow MHC U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Dynamo St.Petersburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | MHC Spartak Moscow U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Atlanty Mytishchi U21 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
9. | Almaz Cherepovets U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -9 | 3 | 12 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ladia Tolyatti U21 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 14 | 3 | 6 | |
2. | Snezhnye Barsy Astana U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | -2 | 7 | 19 | 12 | 6 | |
3. | Omskye Yastreby U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | 11 | 5 | |
4. | Krasnoyarskie Rysi U21 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | 14 | 5 | |
5. | Amurskie Tigry Khabarovsk U21 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
6. | Irbis Kazan U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 4 | |
7. | Tolpar Ufa U21 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 13 | 6 | 4 | |
8. | Loko Yaroslavl U21 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 16 | 14 | 4 | |
9. | Russkie Vityazi Podolsk U21 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | |
10. | Oktan Perm U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 2 | |
11. | Tyumen Legion U21 | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
12. | Taifun Primorsky Krai U21 | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -2 | 4 | 6 | 2 | |
13. | Mikhaylov Academy U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 7 | 2 | |
14. | Chaika Nizhny Novgorod U21 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -2 | 7 | 9 | 2 | |
15. | Belye Medvedi Chelyabinsk U21 | 4 | -1 | 1 | 0 | 3 | -5 | 9 | 14 | 2 | |
16. | Atlanty Mytishchi U21 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | -1 | 4 | 5 | 1 | |
17. | SKA-Varyagi U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -6 | 4 | 10 | 1 | |
18. | Krylya Sovetov MHC U21 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
19. | Dynamo St.Petersburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Dinamo-Shinnik Babruysk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Kuznetskie Medvedi U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | Kapitan Stupino U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Sputnik Almetievsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
24. | AKM-Novomoskovsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
25. | Sibirskie Snaypery Novosibirsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
26. | Mamonty Yugry Khanty-Mansiysk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
27. | Avto Yekaterinburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
28. | Krasnaya Armiya Moscow U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
29. | Loko-76 U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
30. | Dynamo Moscow MHC U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
31. | SKA-1946 Saint Petersburg U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
32. | Reaktor Nizhnekamsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
33. | MHC Spartak Moscow U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
34. | AKM U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
35. | Stalnye Lisy Magnitogorsk U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
36. | Sakhalinskie Akuly U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
37. | SKA-GUOR Karelia U21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
38. | Almaz Cherepovets U21 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -9 | 3 | 12 | 0 |