CSKA Moskva VS Petrohrad
CSKA Moskva |
Petrohrad |
not win --1--0---0
not lost --1--0---0
CSKA Moskva (T1) VS Petrohrad (T2)
CSKA Moskva
Petrohrad
Zaujímavé
CSKA Moskva
- Mužsvo CSKA Moskva prehralo až 100% svojích zápasov. 1 prehier z 1 odohraných zápasov naznačuje, že ide o jedno zo slabších mužstiev v súťaži. Pomôcť mu však môže výhoda domáceho prostredia.
- Až 1 zápasov tímu CSKA Moskva skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 1 zápasov, to je až 100%.
Petrohrad
- 50% zápasov tímu Petrohrad skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledkom skončilo až 1 z celkového počtu 2 zápasov.
H2H
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 65 z 84 vzájomných zápasov, čo je 77%.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Russia / KHL / 2023/2024 | ||||||
02.02.2024 | 17:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
26.01.2024 | 17:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 5:1 | 2:0,0:0,3:1 | |
27.12.2023 | 17:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
21.12.2023 | 17:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 6:2 | 1:0,3:1,2:1 | |
20.11.2023 | 17:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 2:1 | 1:0,1:0,0:1 | |
06.10.2023 | 18:00 | CSKA Moskva | Petrohrad | 2:3 | 1:1,1:1,0:1 | |
Russia / KHL / 2022/2023 | ||||||
12.04.2023 | 18:00 | CSKA Moskva | Petrohrad | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 | |
10.04.2023 | 18:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 3:7 | 2:2,0:1,1:4 | |
08.04.2023 | 16:00 | CSKA Moskva | Petrohrad | 1:3 | 0:0,1:2,0:1 | |
06.04.2023 | 18:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 4:0 | 0:0,2:0,2:0 | |
04.04.2023 | 18:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 2:1 | 0:1,1:0,1:0 | |
02.04.2023 | 16:00 | Petrohrad | CSKA Moskva | 2:3 | 0:1,2:0,0:1 | |
25.01.2023 | 17:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 3:1 | 1:1,0:0,2:0 | |
17.01.2023 | 17:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 4:2 | 1:0,2:0,1:2 | |
28.12.2022 | 17:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 3:1 | 0:0,0:1,3:0 | |
21.12.2022 | 17:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 1:2 | 0:0,0:1,1:1 | |
22.11.2022 | 17:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 6:2 | 4:0,1:2,1:0 | |
03.10.2022 | 18:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 2:3ot | 1:0,1:1,0:1,0:1 | |
Russia / KHL / 2021/2022 | ||||||
14.04.2022 | 18:00 | Petrohrad | CSKA Moskva | 0:3 | 0:0,0:2,0:1 | |
12.04.2022 | 18:00 | CSKA Moskva | Petrohrad | 3:1 | 1:0,0:1,2:0 | |
10.04.2022 | 16:00 | Petrohrad | CSKA Moskva | 3:2 | 1:1,1:1,1:0 | |
08.04.2022 | 18:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 2:3 | 0:0,1:3,1:0 | |
06.04.2022 | 18:00 | CSKA Moskva | Petrohrad | 6:2 | 0:1,0:1,6:0 | |
04.04.2022 | 18:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 2:1 | 0:1,2:0,0:0 | |
02.04.2022 | 18:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 1:3 | 0:1,1:0,0:2 | |
22.12.2021 | 17:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 3:2ot | 0:0,2:0,0:2,1:0 | |
21.11.2021 | 15:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 3:1 | 3:0,0:0,0:1 | |
07.11.2021 | 15:00 | CSKA Moskva | Petrohrad | 4:0 | 2:0,0:0,2:0 | |
Russia / KHL / 2020/2021 | ||||||
12.04.2021 | 18:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 0:2 | 0:0,0:2,0:0 | |
10.04.2021 | 16:00 | CSKA Moskva | Petrohrad | 2:3ot | 1:0,0:2,1:0,0:1 | |
08.04.2021 | 18:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 3:1 | 1:0,1:0,1:1 | |
06.04.2021 | 18:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 2:5 | 1:0,0:3,1:2 | |
04.04.2021 | 16:00 | CSKA Moskva | Petrohrad | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
02.04.2021 | 18:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 3:0 | 2:0,0:0,1:0 | |
17.01.2021 | 16:00 | CSKA Moskva | Petrohrad | 3:1 | 1:0,1:0,1:1 | |
10.01.2021 | 16:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 2:3ot | 1:0,1:1,0:1,0:1 | |
22.12.2020 | 17:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 4:3otps | 1:1,0:0,2:2,0:0,3:1 | |
16.10.2020 | 18:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 3:1 | 1:1,1:0,1:0 | |
Russia / KHL / 2019/2020 | ||||||
25.02.2020 | 17:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 1:4 | 0:0,1:3,0:1 | |
21.01.2020 | 17:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 3:2 | 0:0,1:2,2:0 | |
19.12.2019 | 18:00 | Petrohrad | CSKA Moskva | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
02.12.2019 | 17:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 2:4 | 1:1,1:0,0:3 | |
23.09.2019 | 18:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 2:3otps | 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1 | |
13.09.2019 | 18:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
Russia / KHL / 2018/2019 | ||||||
09.04.2019 | 18:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 3:1 | 0:0,2:1,1:0 | |
07.04.2019 | 16:00 | Petrohrad | CSKA Moskva | 3:2 | 1:0,1:2,1:0 | |
05.04.2019 | 18:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 | |
03.04.2019 | 18:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
01.04.2019 | 18:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 2:1ot | 0:1,1:0,0:0,1:0 | |
30.03.2019 | 15:00 | CSKA Moskva | Petrohrad | 3:1 | 1:0,1:1,1:0 | |
28.03.2019 | 17:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 2:1 | 1:1,1:0,0:0 | |
22.12.2018 | 15:00 | Petrohrad | CSKA Moskva | 1:4 | 0:1,0:2,1:1 | |
24.11.2018 | 15:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 3:1 | 0:1,1:0,2:0 | |
05.11.2018 | 15:00 | CSKA Moskva | Petrohrad | 3:1 | 1:1,2:0,0:0 | |
21.10.2018 | 16:00 | Petrohrad | CSKA Moskva | 1:2otps | 0:1,1:0,0:0,0:0,3:4 | |
Russia / KHL / 2017/2018 | ||||||
08.04.2018 | 16:00 | CSKA Moskva | Petrohrad | 3:2 | 0:2,1:0,1:0 | |
06.04.2018 | 18:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 0:1 | 0:0,0:0,0:1 | |
04.04.2018 | 18:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 2:1 | 0:0,0:1,2:0 | |
02.04.2018 | 18:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 2:5 | 1:2,1:2,0:1 | |
31.03.2018 | 16:00 | Petrohrad | CSKA Moskva | 2:0 | 0:0,2:0,0:0 | |
29.03.2018 | 18:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 4:5ot | 1:0,2:3,1:1,0:1 | |
23.10.2017 | 18:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 2:5 | 0:0,0:1,2:4 | |
21.08.2017 | 18:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 4:2 | 2:0,1:1,1:1 | |
Russia / KHL / 2016/2017 | ||||||
09.01.2017 | 17:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 2:3otps | 1:1,0:1,1:0,0:0,-:- | |
21.11.2016 | 17:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 6:3 | 2:3,2:0,2:0 | |
06.10.2016 | 18:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 2:0 | 1:0,0:0,1:0 | |
09.09.2016 | 18:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 2:1 | 1:0,1:1,0:0 | |
Russia / KHL / 2015/2016 | ||||||
28.03.2016 | 18:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 1:2ot | 0:1,0:0,1:0,0:1 | |
26.03.2016 | 15:00 | Petrohrad | CSKA Moskva | 0:1ot | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
24.03.2016 | 17:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 3:2 | 0:0,0:1,3:1 | |
22.03.2016 | 17:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 | |
25.01.2016 | 17:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 2:3 | 0:0,1:2,1:1 | |
08.01.2016 | 15:00 | CSKA Moskva | Petrohrad | 4:2 | 0:2,2:0,2:0 | |
23.09.2015 | 18:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 1:2 | 0:1,0:1,1:0 | |
24.08.2015 | 18:30 | Petrohrad | CSKA Moskva | 3:4ot | 0:0,2:2,1:1,0:1 | |
Russia / KHL / 2011/2012 | ||||||
06.03.2012 | 16:00 | Petrohrad | CSKA Moskva | 5:0 | 3:0,1:0,1:0 | |
04.03.2012 | 12:00 | CSKA Moskva | Petrohrad | 1:2ot | 0:0,1:1,0:0,0:1 | |
03.03.2012 | 10:00 | CSKA Moskva | Petrohrad | 3:2ot | 1:2,1:0,0:0,1:0 | |
01.03.2012 | 16:00 | Petrohrad | CSKA Moskva | 7:1 | 2:1,3:0,2:0 | |
29.02.2012 | 16:00 | Petrohrad | CSKA Moskva | 4:1 | 2:1,1:0,1:0 | |
20.12.2011 | 16:30 | CSKA Moskva | Petrohrad | 2:5 | 1:1,1:3,0:1 | |
12.10.2011 | 17:00 | Petrohrad | CSKA Moskva | 4:2 | 1:1,2:1,1:0 | |
09.10.2011 | 15:00 | CSKA Moskva | Petrohrad | 2:3otps | 0:0,0:1,2:1,0:0,-:- | |
17.09.2011 | 15:00 | Petrohrad | CSKA Moskva | 4:1 | 3:1,1:0,0:0 |
CSKA Moskva |
37 - 16 - 31 |
Petrohrad |
CSKA Moskva
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
05.09.24 | 18:30 | Spartak Moskva | CSKA Moskva | 4:2 | 1:1,1:1,2:0 |
Petrohrad
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
07.09.24 | 13:30 | Togliatti | Petrohrad | 1:3 | 0:1,0:1,1:1 | |
05.09.24 | 16:00 | Magnitogorsk | Petrohrad | 5:4ot | 1:1,3:2,0:1,1:0 |
CSKA Moskva
Petrohrad
Eastern Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
3. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
5. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
6. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
7. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
8. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
9. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
10. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
11. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
12. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Western Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
3. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
4. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
5. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
6. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
8. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
9. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
11. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Chernyshev Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
2. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
3. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
4. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
5. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
6. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Bobrov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
2. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
3. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
4. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
5. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 |
Tarasov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
3. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
4. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
5. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
6. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Kharlamov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
3. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
4. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
5. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
6. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
3. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
4. | Red Star Kunlun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
5. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
6. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
7. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
8. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
9. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
10. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
11. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
12. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
13. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
14. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
15. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
16. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
17. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
18. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
19. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
20. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
21. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
22. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
23. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Eastern Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
3. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
6. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
7. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
10. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
12. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Western Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
3. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
5. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
6. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
8. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
9. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
11. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Chernyshev Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
2. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
4. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
5. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bobrov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
3. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
4. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 |
Tarasov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
3. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
4. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
6. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kharlamov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
4. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
3. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
4. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
5. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
6. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Red Star Kunlun | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
8. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
9. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
11. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
12. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |
Eastern Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
5. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
8. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
9. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
11. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Western Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
3. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
4. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Chernyshev Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
3. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
6. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Bobrov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
2. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
5. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tarasov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
3. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
5. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Kharlamov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
3. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
5. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
6. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
3. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Red Star Kunlun | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
5. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
6. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
8. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
9. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
10. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
22. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
23. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |