Čerepovec VS CSKA Moskva
Čerepovec |
CSKA Moskva |
not win --1--0---0
not lost --1--0---0
Čerepovec (T1) VS CSKA Moskva (T2)
Čerepovec
CSKA Moskva
Zaujímavé
Čerepovec
- Z celkového počtu 2 prehralo mužstvo Čerepovec až 50% svojích zápasov. 1 prehraných zápasov nie je pre domácich veľmi dobrý ukazovateľ.
- Až 2 zápasov tímu Čerepovec skončilo pod hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 2 zápasov, to je až 100%.
CSKA Moskva
- Mužsvo CSKA Moskva prehralo až 100% svojích zápasov. 1 prehier z 1 odohraných zápasov naznačuje, že ide o jedno zo slabších mužstiev v súťaži, navyše domáce mužstvo má ešte aj výhodu domáceho prostredia.
- Tím CSKA Moskva odohral až 1 zápasov ktoré skončili nad hranicou 5.5 gólov. Je to až 100% z celkového počtu 1 zápasov.
H2H
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 22 z 32 vzájomných zápasov, čo je 69%.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Russia / KHL / 2023/2024 | ||||||
28.01.2024 | 15:00 | Čerepovec | CSKA Moskva | 2:6 | 0:0,2:3,0:3 | |
30.12.2023 | 15:00 | CSKA Moskva | Čerepovec | 3:1 | 1:0,1:1,1:0 | |
22.11.2023 | 17:30 | Čerepovec | CSKA Moskva | 2:3 | 0:3,1:0,1:0 | |
26.09.2023 | 18:30 | CSKA Moskva | Čerepovec | 1:2 | 0:2,1:0,0:0 | |
Russia / KHL / 2022/2023 | ||||||
14.03.2023 | 17:30 | CSKA Moskva | Čerepovec | 5:3 | 1:2,1:0,3:1 | |
12.03.2023 | 16:00 | Čerepovec | CSKA Moskva | 3:0 | 0:0,2:0,1:0 | |
10.03.2023 | 17:30 | CSKA Moskva | Čerepovec | 4:3 | 2:0,2:2,0:1 | |
08.03.2023 | 15:00 | Čerepovec | CSKA Moskva | 3:9 | 0:4,1:2,2:3 | |
06.03.2023 | 17:30 | Čerepovec | CSKA Moskva | 5:3 | 1:2,2:1,2:0 | |
04.03.2023 | 15:00 | CSKA Moskva | Čerepovec | 2:3ot | 0:1,0:0,2:1,0:1 | |
02.03.2023 | 17:30 | CSKA Moskva | Čerepovec | 5:2 | 0:1,2:0,3:1 | |
26.02.2023 | 13:00 | Čerepovec | CSKA Moskva | 6:4 | 2:2,3:1,1:1 | |
29.01.2023 | 15:00 | CSKA Moskva | Čerepovec | 1:4 | 0:0,1:1,0:3 | |
15.01.2023 | 15:00 | CSKA Moskva | Čerepovec | 4:2 | 1:1,1:0,2:1 | |
09.09.2022 | 18:30 | Čerepovec | CSKA Moskva | 4:1 | 1:0,1:1,2:0 | |
Russia / KHL / 2021/2022 | ||||||
24.11.2021 | 17:00 | Čerepovec | CSKA Moskva | 3:0 | 1:0,1:0,1:0 | |
15.11.2021 | 17:30 | CSKA Moskva | Čerepovec | 3:2otps | 0:1,2:1,0:0,0:0,2:1 | |
Russia / KHL / 2020/2021 | ||||||
23.02.2021 | 15:00 | Čerepovec | CSKA Moskva | 0:3 | 0:0,0:2,0:1 | |
24.09.2020 | 18:30 | CSKA Moskva | Čerepovec | 5:0 | 2:0,0:0,3:0 | |
Russia / KHL / 2019/2020 | ||||||
18.11.2019 | 17:30 | CSKA Moskva | Čerepovec | 1:2ot | 0:0,0:1,1:0,0:1 | |
09.09.2019 | 18:30 | Čerepovec | CSKA Moskva | 0:4 | 0:1,0:1,0:2 | |
Russia / KHL / 2018/2019 | ||||||
02.02.2019 | 15:00 | Čerepovec | CSKA Moskva | 0:4 | 0:1,0:2,0:1 | |
13.09.2018 | 18:30 | CSKA Moskva | Čerepovec | 1:2 | 0:1,1:1,0:0 | |
Russia / KHL / 2017/2018 | ||||||
27.02.2018 | 17:30 | CSKA Moskva | Čerepovec | 1:4 | 1:0,0:2,0:2 | |
03.12.2017 | 15:00 | Čerepovec | CSKA Moskva | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
05.10.2017 | 18:30 | CSKA Moskva | Čerepovec | 3:1 | 0:0,0:1,3:0 | |
Russia / KHL / 2016/2017 | ||||||
25.11.2016 | 17:00 | Čerepovec | CSKA Moskva | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
11.09.2016 | 16:00 | CSKA Moskva | Čerepovec | 5:2 | 2:2,3:0,0:0 | |
Russia / KHL / 2015/2016 | ||||||
26.10.2015 | 17:30 | CSKA Moskva | Čerepovec | 7:1 | 2:0,2:1,3:0 | |
06.10.2015 | 18:30 | Čerepovec | CSKA Moskva | 2:1 | 1:1,0:0,1:0 | |
Russia / KHL / 2011/2012 | ||||||
04.02.2012 | 14:00 | Čerepovec | CSKA Moskva | 2:1 | 1:0,1:0,0:1 | |
29.10.2011 | 13:00 | CSKA Moskva | Čerepovec | 3:2ot | 2:0,0:1,0:1,1:0 |
Čerepovec |
11 - 4 - 17 |
CSKA Moskva |
Čerepovec
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
06.09.24 | 18:30 | Dynamo Moskva | Čerepovec | 3:1 | 1:0,1:1,1:0 | |
04.09.24 | 18:00 | Nižnyj Novgorod | Čerepovec | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 |
CSKA Moskva
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
05.09.24 | 18:30 | Spartak Moskva | CSKA Moskva | 4:2 | 1:1,1:1,2:0 |
Čerepovec
CSKA Moskva
Eastern Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
3. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
5. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
6. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
7. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
8. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
9. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
10. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
11. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
12. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Western Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
3. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
4. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
5. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
6. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
8. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
9. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
11. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Chernyshev Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
2. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
3. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
4. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
5. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
6. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Bobrov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
2. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
3. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
4. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
5. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 |
Tarasov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
3. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
4. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
5. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
6. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Kharlamov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
3. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
4. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
5. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
6. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
3. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
4. | Red Star Kunlun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
5. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
6. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
7. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
8. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
9. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
10. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
11. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
12. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
13. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
14. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
15. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
16. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
17. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
18. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
19. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
20. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
21. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
22. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
23. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Eastern Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
3. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
6. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
7. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
10. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
12. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Western Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
3. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
5. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
6. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
8. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
9. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
11. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Chernyshev Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
2. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
4. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
5. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bobrov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
3. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
4. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 |
Tarasov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
3. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
4. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
6. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kharlamov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
4. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
3. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
4. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
5. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
6. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Red Star Kunlun | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
8. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
9. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
11. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
12. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |
Eastern Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
5. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
8. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
9. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
11. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Western Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
3. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
4. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Chernyshev Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
3. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
6. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Bobrov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
2. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
5. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tarasov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
3. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
5. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Kharlamov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
3. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
5. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
6. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
3. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Red Star Kunlun | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
5. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
6. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
8. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
9. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
10. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
22. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
23. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |