Sochi VS Spartak Moskva
Sochi |
Spartak Moskva |
not win --3--0---0
not lost --3--0---0
Sochi (T1) VS Spartak Moskva (T2)
Sochi
Spartak Moskva
Zaujímavé
Sochi
- Mužsvo Sochi prehralo až 73% svojích zápasov. 43 prehier z 59 odohraných zápasov naznačuje, že ide o jedno zo slabších mužstiev v súťaži. Pomôcť mu však môže výhoda domáceho prostredia.
- Až 32 zápasov tímu Sochi skončilo nad hranicou 5.5 gólov. Z celkového počtu 59 zápasov, to je až 54%.
- Sochi už 10 zápasov v rade neremízovali.
Spartak Moskva
- 38 z celkového počtu 60 zápasov tímu Spartak Moskva skončilo pod hranicou 5.5 gólov, to je až 63%.
- Spartak Moskva už 6 zápasov v rade nevyhrali.
H2H
- Pod hranicou 5.5 gólov skončilo 19 z 27 vzájomných zápasov, čo je 70%.
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Russia / KHL / 2022/2023 | ||||||
31.01.2023 | 17:30 | Spartak Moskva | Sochi | 3:4 | 0:3,3:0,0:1 | |
22.01.2023 | 11:00 | Spartak Moskva | Sochi | 2:0 | 2:0,0:0,0:0 | |
23.09.2022 | 18:30 | Sochi | Spartak Moskva | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
Russia / KHL / 2021/2022 | ||||||
25.12.2021 | 15:00 | Sochi | Spartak Moskva | 2:3 | 0:1,0:2,2:0 | |
28.10.2021 | 18:30 | Spartak Moskva | Sochi | 1:3 | 0:1,0:1,1:1 | |
Russia / KHL / 2020/2021 | ||||||
23.02.2021 | 15:00 | Spartak Moskva | Sochi | 6:1 | 1:0,2:0,3:1 | |
13.12.2020 | 15:00 | Sochi | Spartak Moskva | 3:4 | 0:3,2:1,1:0 | |
24.11.2020 | 17:30 | Sochi | Spartak Moskva | 3:5 | 1:0,2:3,0:2 | |
25.10.2020 | 15:00 | Spartak Moskva | Sochi | 4:1 | 0:0,1:1,3:0 | |
Russia / KHL / 2019/2020 | ||||||
10.01.2020 | 17:30 | Sochi | Spartak Moskva | 2:1otps | 0:0,0:0,1:1,0:0,2:1 | |
29.12.2019 | 15:00 | Sochi | Spartak Moskva | 1:0ot | 0:0,0:0,0:0,1:0 | |
20.12.2019 | 17:30 | Spartak Moskva | Sochi | 5:4ot | 0:1,0:2,4:1,1:0 | |
14.09.2019 | 16:00 | Spartak Moskva | Sochi | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
Russia / KHL / 2018/2019 | ||||||
20.02.2019 | 17:30 | Sochi | Spartak Moskva | 2:0 | 1:0,0:0,1:0 | |
05.02.2019 | 17:30 | Spartak Moskva | Sochi | 3:1 | 2:1,0:0,1:0 | |
30.12.2018 | 14:00 | Sochi | Spartak Moskva | 1:2otps | 1:0,0:1,0:0,0:0,2:4 | |
22.12.2018 | 15:00 | Spartak Moskva | Sochi | 3:2ot | 0:0,1:0,1:2,1:0 | |
Russia / KHL / 2017/2018 | ||||||
10.01.2018 | 17:30 | Spartak Moskva | Sochi | 2:3ot | 1:0,0:1,1:1,0:1 | |
11.12.2017 | 17:30 | Sochi | Spartak Moskva | 3:1 | 1:0,1:1,1:0 | |
Russia / KHL / 2016/2017 | ||||||
03.02.2017 | 17:30 | Spartak Moskva | Sochi | 1:3 | 0:1,1:1,0:1 | |
19.01.2017 | 17:30 | Sochi | Spartak Moskva | 4:1 | 1:1,2:0,1:0 | |
28.12.2016 | 17:30 | Sochi | Spartak Moskva | 1:4 | 0:0,1:4,0:0 | |
29.10.2016 | 12:00 | Spartak Moskva | Sochi | 2:5 | 0:3,0:1,2:1 | |
Russia / KHL / 2015/2016 | ||||||
28.11.2015 | 15:00 | Sochi | Spartak Moskva | 2:1 | 1:0,1:1,0:0 | |
15.11.2015 | 15:00 | Spartak Moskva | Sochi | 2:3 | 0:1,1:1,1:1 | |
10.10.2015 | 16:00 | Spartak Moskva | Sochi | 4:3 | 2:0,0:2,2:1 | |
07.10.2015 | 18:30 | Sochi | Spartak Moskva | 2:6 | 1:0,1:2,0:4 |
Sochi |
10 - 6 - 11 |
Spartak Moskva |
Sochi
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
07.02.23 | 17:30 | Dynamo Moskva | Sochi | 4:1 | 2:0,2:0,0:1 | |
05.02.23 | 15:00 | Jaroslavl | Sochi | 4:0 | 1:0,0:0,3:0 | |
02.02.23 | 17:00 | Vitiaz Chekhov | Sochi | 5:1 | 3:0,1:1,1:0 | |
31.01.23 | 17:30 | Spartak Moskva | Sochi | 3:4 | 0:3,3:0,0:1 | |
27.01.23 | 17:30 | Sochi | Vitiaz Chekhov | 0:2 | 0:1,0:1,0:0 | |
26.01.23 | 17:30 | Sochi | Vitiaz Chekhov | 2:5 | 1:2,0:3,1:0 | |
22.01.23 | 11:00 | Spartak Moskva | Sochi | 2:0 | 2:0,0:0,0:0 | |
20.01.23 | 17:00 | Red Star Kunlun | Sochi | 5:1 | 3:0,0:0,2:1 | |
18.01.23 | 17:00 | Vitiaz Chekhov | Sochi | 3:2 | 0:0,3:0,0:2 | |
14.01.23 | 15:00 | Sochi | Magnitogorsk | 3:2 | 1:0,1:2,1:0 | |
12.01.23 | 17:30 | Sochi | Nižnyj Novgorod | 2:3ot | 0:0,1:2,1:0,0:1 | |
10.01.23 | 17:30 | Sochi | Vitiaz Chekhov | 2:3 | 1:2,0:1,1:0 | |
08.01.23 | 15:00 | Sochi | Petrohrad | 3:6 | 2:0,1:3,0:3 | |
05.01.23 | 15:00 | CSKA Moskva | Sochi | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
03.01.23 | 15:00 | Nižnyj Novgorod | Sochi | 5:2 | 1:0,4:1,0:1 | |
30.12.22 | 17:30 | Sochi | Dynamo Moskva | 3:5 | 1:2,1:1,1:2 | |
28.12.22 | 17:30 | Sochi | Nižněkamsk | 0:4 | 0:3,0:0,0:1 | |
25.12.22 | 15:00 | Sochi | Kazaň | 3:4ps | 0:1,2:1,1:1,0:0,-:- | |
23.12.22 | 17:30 | Sochi | Red Star Kunlun | 0:3 | 0:1,0:0,0:2 | |
21.12.22 | 17:00 | Čerepovec | Sochi | 2:1ot | 0:0,0:1,1:0,1:0 | |
19.12.22 | 17:00 | Jaroslavl | Sochi | 2:1 | 0:1,0:0,2:0 | |
08.12.22 | 17:00 | Vitiaz Chekhov | Sochi | 6:2 | 1:1,3:0,2:1 | |
06.12.22 | 17:00 | Nižněkamsk | Sochi | 3:2 | 2:2,1:0,0:0 | |
04.12.22 | 15:00 | Sochi | CSKA Moskva | 2:4 | 0:1,2:1,0:2 | |
02.12.22 | 17:30 | Sochi | Dynamo Minsk | 1:2 | 1:2,0:0,0:0 | |
29.11.22 | 17:30 | Petrohrad | Sochi | 5:2 | 2:0,1:0,2:2 | |
27.11.22 | 15:00 | Kazaň | Sochi | 6:2 | 2:0,3:2,1:0 | |
25.11.22 | 17:30 | Red Star Kunlun | Sochi | 5:2 | 2:0,2:1,1:1 | |
22.11.22 | 17:30 | Sochi | Jaroslavl | 1:4 | 0:0,0:3,1:1 | |
19.11.22 | 13:00 | Jekatěrinburg | Sochi | 8:2 | 3:0,3:1,2:1 | |
17.11.22 | 14:30 | Omsk | Sochi | 5:4ot | 2:3,1:0,1:1,1:0 | |
15.11.22 | 15:00 | Ufa | Sochi | 3:4ot | 1:1,1:1,1:1,0:1 | |
12.11.22 | 15:00 | Sochi | Nižnyj Novgorod | 3:5 | 0:1,2:3,1:1 | |
09.11.22 | 17:30 | Sochi | Jaroslavl | 4:3ot | 1:1,1:0,1:2,1:0 | |
06.11.22 | 15:10 | Dynamo Minsk | Sochi | 4:3ot | 1:0,0:2,2:1,1:0 | |
04.11.22 | 15:00 | Čerepovec | Sochi | 5:4ps | 1:0,0:3,3:1,0:0,-:- | |
02.11.22 | 17:30 | Petrohrad | Sochi | 5:2 | 1:1,0:1,4:0 | |
30.10.22 | 15:00 | Sochi | CSKA Moskva | 0:6 | 0:2,0:1,0:3 | |
26.10.22 | 18:30 | Sochi | Čeljabinsk | 3:4 | 3:2,0:1,0:1 | |
23.10.22 | 16:00 | Sochi | Jekatěrinburg | 2:5 | 0:0,1:2,1:3 | |
20.10.22 | 18:00 | Nižnyj Novgorod | Sochi | 4:1 | 1:0,2:1,1:0 | |
18.10.22 | 18:10 | Dynamo Minsk | Sochi | 5:3 | 2:1,2:2,1:0 | |
16.10.22 | 16:00 | Sochi | Čerepovec | 1:2 | 0:1,0:0,1:1 | |
13.10.22 | 18:30 | Sochi | Nižněkamsk | 4:5ot | 2:3,1:0,1:1,0:1 | |
08.10.22 | 12:30 | Novosibirsk | Sochi | 3:0 | 1:0,2:0,0:0 | |
06.10.22 | 11:00 | Chabarovsk Amur | Sochi | 4:3 | 2:1,1:0,1:2 | |
04.10.22 | 11:30 | Admiral Vladivostok | Sochi | 2:4 | 0:2,2:1,0:1 | |
02.10.22 | 13:00 | Barys Astana | Sochi | 5:4ot | 0:2,3:2,1:0,1:0 | |
28.09.22 | 18:30 | Sochi | Dynamo Minsk | 3:1 | 2:1,0:0,1:0 | |
25.09.22 | 16:00 | Sochi | Chabarovsk Amur | 1:2ot | 1:0,0:0,0:1,0:1 | |
23.09.22 | 18:30 | Sochi | Spartak Moskva | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
21.09.22 | 18:30 | Sochi | Omsk | 1:4 | 1:2,0:0,0:2 | |
18.09.22 | 16:00 | CSKA Moskva | Sochi | 5:2 | 1:0,2:0,2:2 | |
16.09.22 | 18:00 | Red Star Kunlun | Sochi | 3:1 | 1:0,0:1,2:0 | |
14.09.22 | 18:30 | Dynamo Moskva | Sochi | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 | |
09.09.22 | 18:30 | Sochi | Barys Astana | 6:3 | 3:1,0:2,3:0 | |
07.09.22 | 18:30 | Sochi | Dynamo Moskva | 2:4 | 0:2,1:1,1:1 | |
04.09.22 | 16:00 | Sochi | Admiral Vladivostok | 1:4 | 0:1,0:2,1:1 | |
02.09.22 | 18:30 | Sochi | Novosibirsk | 0:2 | 0:1,0:0,0:1 |
Spartak Moskva
Date | Time | HOME | AWAY | u/o | Result | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
07.02.23 | 17:30 | Dynamo Minsk | Spartak Moskva | 3:1 | 0:1,2:0,1:0 | |
03.02.23 | 17:30 | Spartak Moskva | Nižněkamsk | 2:3 | 0:1,0:1,2:1 | |
31.01.23 | 17:30 | Spartak Moskva | Sochi | 3:4 | 0:3,3:0,0:1 | |
28.01.23 | 15:00 | Red Star Kunlun | Spartak Moskva | 3:2ot | 0:0,2:0,0:2,1:0 | |
26.01.23 | 17:30 | Spartak Moskva | Nižnyj Novgorod | 0:4 | 0:1,0:0,0:3 | |
24.01.23 | 17:30 | Spartak Moskva | Dynamo Minsk | 4:3ot | 2:1,1:1,0:1,1:0 | |
22.01.23 | 11:00 | Spartak Moskva | Sochi | 2:0 | 2:0,0:0,0:0 | |
17.01.23 | 17:30 | Spartak Moskva | Jekatěrinburg | 4:7 | 2:2,0:3,2:2 | |
15.01.23 | 11:00 | Spartak Moskva | Red Star Kunlun | 3:2 | 0:1,3:0,0:1 | |
13.01.23 | 17:30 | Spartak Moskva | Čeljabinsk | 2:4 | 0:0,2:2,0:2 | |
10.01.23 | 17:30 | Petrohrad | Spartak Moskva | 3:2 | 2:0,1:2,0:0 | |
08.01.23 | 15:00 | Jaroslavl | Spartak Moskva | 3:5 | 0:1,2:0,1:4 | |
06.01.23 | 15:00 | Nižnyj Novgorod | Spartak Moskva | 5:2 | 2:0,3:2,0:0 | |
04.01.23 | 15:00 | Nižněkamsk | Spartak Moskva | 3:2 | 0:0,1:0,2:2 | |
30.12.22 | 17:10 | Dynamo Minsk | Spartak Moskva | 5:6ps | 0:0,2:2,3:3,0:0,-:- | |
28.12.22 | 17:30 | Čerepovec | Spartak Moskva | 4:3ot | 0:1,1:0,2:2,1:0 | |
26.12.22 | 17:30 | Jaroslavl | Spartak Moskva | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
24.12.22 | 15:00 | Petrohrad | Spartak Moskva | 4:2 | 1:1,1:1,2:0 | |
20.12.22 | 17:30 | Dynamo Moskva | Spartak Moskva | 5:2 | 2:1,0:0,3:1 | |
08.12.22 | 17:30 | Spartak Moskva | Dynamo Moskva | 1:2ps | 0:0,0:0,1:1,0:0,-:- | |
06.12.22 | 17:30 | Spartak Moskva | Jaroslavl | 2:3 | 2:0,0:1,0:2 | |
04.12.22 | 12:00 | Vitiaz Chekhov | Spartak Moskva | 1:4 | 1:0,0:2,0:2 | |
30.11.22 | 17:30 | Spartak Moskva | Dynamo Minsk | 2:1ps | 0:1,0:0,1:0,0:0,-:- | |
27.11.22 | 12:30 | Čeljabinsk | Spartak Moskva | 3:5 | 1:2,1:3,1:0 | |
25.11.22 | 14:30 | Barys Astana | Spartak Moskva | 1:4 | 1:1,0:2,0:1 | |
23.11.22 | 14:30 | Omsk | Spartak Moskva | 1:3 | 0:0,0:2,1:1 | |
20.11.22 | 11:00 | Spartak Moskva | Jaroslavl | 2:1 | 0:0,1:0,1:1 | |
18.11.22 | 17:30 | Spartak Moskva | CSKA Moskva | 2:4 | 1:0,1:3,0:1 | |
16.11.22 | 17:30 | Spartak Moskva | Čerepovec | 4:2 | 0:1,1:1,3:0 | |
14.11.22 | 17:30 | Dynamo Moskva | Spartak Moskva | 2:3ps | 0:2,2:0,0:0,0:0,-:- | |
11.11.22 | 17:30 | CSKA Moskva | Spartak Moskva | 1:2 | 0:1,1:0,0:1 | |
09.11.22 | 17:30 | Dynamo Minsk | Spartak Moskva | 3:2 | 0:0,1:2,2:0 | |
07.11.22 | 17:30 | Nižnyj Novgorod | Spartak Moskva | 3:1 | 1:0,1:0,1:1 | |
04.11.22 | 11:00 | Spartak Moskva | Red Star Kunlun | 1:3 | 0:0,1:0,0:3 | |
01.11.22 | 17:30 | Spartak Moskva | Omsk | 2:4 | 0:2,1:0,1:2 | |
30.10.22 | 15:00 | Spartak Moskva | Petrohrad | 4:6 | 1:3,3:1,0:2 | |
25.10.22 | 14:30 | Novosibirsk | Spartak Moskva | 4:3 | 1:2,2:0,1:1 | |
23.10.22 | 09:00 | Chabarovsk Amur | Spartak Moskva | 3:4ot | 0:2,1:1,2:0,0:1 | |
21.10.22 | 11:30 | Admiral Vladivostok | Spartak Moskva | 1:2ps | 0:0,0:0,1:1,0:0,-:- | |
18.10.22 | 18:30 | Spartak Moskva | Ufa | 2:5 | 0:3,0:1,2:1 | |
16.10.22 | 16:00 | Red Star Kunlun | Spartak Moskva | 3:0 | 0:0,1:0,2:0 | |
13.10.22 | 18:30 | Spartak Moskva | Dynamo Minsk | 3:2ot | 0:0,1:2,1:0,1:0 | |
11.10.22 | 18:30 | Spartak Moskva | Vitiaz Chekhov | 0:1ot | 0:0,0:0,0:0,0:1 | |
09.10.22 | 16:00 | Vitiaz Chekhov | Spartak Moskva | 2:1ps | 0:1,1:0,0:0,0:0,-:- | |
07.10.22 | 18:00 | Čerepovec | Spartak Moskva | 2:4 | 1:0,1:2,0:2 | |
05.10.22 | 18:30 | Spartak Moskva | Petrohrad | 1:5 | 0:0,0:2,1:3 | |
02.10.22 | 16:00 | Spartak Moskva | Vitiaz Chekhov | 1:5 | 0:1,0:2,1:2 | |
30.09.22 | 18:30 | Spartak Moskva | Nižnyj Novgorod | 4:3 | 0:3,2:0,2:0 | |
28.09.22 | 18:30 | Spartak Moskva | Barys Astana | 1:3 | 1:0,0:0,0:3 | |
26.09.22 | 18:30 | CSKA Moskva | Spartak Moskva | 3:2ot | 1:0,0:1,1:1,1:0 | |
23.09.22 | 18:30 | Sochi | Spartak Moskva | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
21.09.22 | 18:30 | Kazaň | Spartak Moskva | 0:2 | 0:0,0:0,0:2 | |
18.09.22 | 16:00 | Spartak Moskva | Kazaň | 1:4 | 0:2,0:0,1:2 | |
16.09.22 | 18:30 | Spartak Moskva | Nižnyj Novgorod | 1:2ot | 1:0,0:1,0:0,0:1 | |
14.09.22 | 16:00 | Jekatěrinburg | Spartak Moskva | 4:1 | 1:1,1:0,2:0 | |
12.09.22 | 16:00 | Ufa | Spartak Moskva | 1:3 | 0:0,0:3,1:0 | |
10.09.22 | 14:00 | Magnitogorsk | Spartak Moskva | 2:1ot | 0:0,1:1,0:0,1:0 | |
06.09.22 | 18:30 | Spartak Moskva | Admiral Vladivostok | 2:1 | 1:1,1:0,0:0 | |
04.09.22 | 16:00 | Spartak Moskva | Novosibirsk | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
02.09.22 | 18:30 | Spartak Moskva | Chabarovsk Amur | 3:2 | 2:1,0:1,1:0 |
Sochi
No match found
Spartak Moskva
No match found
Eastern Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
3. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
5. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
6. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
7. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
8. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
9. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
10. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
11. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
12. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Western Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
3. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
4. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
5. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
6. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
8. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
9. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
11. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Chernyshev Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
2. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
3. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
4. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
5. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
6. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Bobrov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
2. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
3. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
4. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
5. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 |
Tarasov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
3. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
4. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
5. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
6. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Kharlamov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
3. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
4. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
5. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
6. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
3. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
4. | Red Star Kunlun | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | |
5. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
6. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
7. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
8. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
9. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
10. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
11. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
12. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
13. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
14. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
15. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
16. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
17. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
18. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
19. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
20. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
21. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
22. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
23. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Eastern Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
3. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
6. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
7. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
10. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
12. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Western Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
3. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
5. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
6. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
8. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
9. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
11. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Chernyshev Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
2. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
4. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
5. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Bobrov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
3. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
4. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 |
Tarasov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
3. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
4. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
6. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kharlamov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
4. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 2 | 4 | |
2. | Omsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 4 | |
3. | Spartak Moskva | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 5 | 4 | 3 | |
4. | Dynamo Minsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | |
5. | Ufa | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | |
6. | Vitiaz Chekhov | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Red Star Kunlun | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 2 | |
8. | Dynamo Moskva | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | |
9. | Magnitogorsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 2 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
11. | Barys Astana | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | -4 | 2 | 6 | 1 | |
12. | Admiral Vladivostok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13. | Jaroslavl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Kazaň | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15. | Chabarovsk Amur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | CSKA Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Novosibirsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Petrohrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Nižněkamsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Sochi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | Čerepovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22. | Čeljabinsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23. | Togliatti | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |
Eastern Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
5. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
7. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
8. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
9. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
11. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Western Conference
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
3. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
4. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
8. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
10. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Chernyshev Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
3. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 | |
6. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 |
Bobrov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
2. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
5. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tarasov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Red Star Kunlun | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
3. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
5. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 |
Kharlamov Division
By points The best offense The best defense The worst offense The worst defense# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
3. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
5. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
6. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
By points
The best offense
The best defense
The worst offense
The worst defense
# | Team | Z | W | OW | OL | L | +/- | GS | GC | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroslavl | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | |
2. | Petrohrad | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 7 | 6 | 3 | |
3. | Admiral Vladivostok | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 7 | 7 | 3 | |
4. | Red Star Kunlun | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | |
5. | Sochi | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
6. | Čerepovec | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 2 | |
7. | Čeljabinsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | |
8. | Nižněkamsk | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 2 | |
9. | Kazaň | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 6 | 7 | 2 | |
10. | Dynamo Minsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
11. | Nižnyj Novgorod | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12. | Ufa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13. | Togliatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14. | Dynamo Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15. | Magnitogorsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16. | Barys Astana | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17. | Jekatěrinburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18. | Omsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
19. | Vitiaz Chekhov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
20. | Spartak Moskva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21. | CSKA Moskva | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | 2 | 4 | 0 | |
22. | Chabarovsk Amur | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
23. | Novosibirsk | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 1 | 6 | 0 |